„Sasza” przed walką na FA 7

Łuksz Chlewicki
Łukasz Chlewicki

Już 20 kwietnia, Łukasz Chlewicki stoczy swoją kolejną zawodową walkę. Tym razem, na gali Fighters Arena 7, jego oponentem będzie Czech Ales Jezisek. Oto co przed występem w Sieradzu, miał do powiedzenia popularny „Sasza”.

Materiał organizatorów:

Do walki pozostało jeszcze dużo czasu, powiedz jak Twoja forma? Na jakim etapie przygotowań obecnie jesteś?
Muszę Cię trochę zmartwić bo nie wiem jak moja forma za wcześnie aby była,właśnie jestem na półmetku przygotowań do walki a okres przygotowań BPS – u trwa w moim przypadku 8 tyg, ale wszystkich mogę zapewnić że pracuje w 100% aby forma była gotowa na termin walki.

Planujesz jakieś obozy, wyjazdy do innych klubów czy raczej przygotowujesz się w swoim klubie?
Podjąłem decyzję, że tym razem trenował będę do walki na miejscu czyli w klubie Grappling Kraków gdzie prowadzę zajęcia MMA, w przygotowaniach wspieraja mnie team z klubu jak i chłopaki z klubu” Halny ” Nowy Sącz, a piecze jeśli chodzi o pracę nad moją stójką trzyma trener Henryk Piwowar z klubu CSE Sparta.

O Twoim występie na gali Fighters Arena 7 już wcześniej informował Marcin Jesiotr – właściciel federacji Fighters Arena, jednak Twojego rywala poznaliśmy dopiero wczoraj, powiedz od kiedy Ty znasz nazwisko swojego oponenta?
Poinformowała mnie organizacja Fighters Arena o nazwisku oponenta tydzień wcześniej przed oficjalnym podaniem info do 

mediów, że skonfrontuję się z Alesem Jezisek podczas FA 7.

Miałeś jakiś wpływ na dobór rywala czy po prostu przyjąłeś rywala wyznaczonego przez organizatora?
Nie miałem żadnego wpływu na dobór przeciwnika, został mi wyznaczony przez włodarzy FA a ja przyjąłem tą propozycje pracy..;)

Oglądałeś jakieś materiały z walk Alesa Jeziska?
Oglądałem i analizowałem wraz z moim teamem walki Alesa

Możesz powiedzieć nam coś o swoim rywalu? Jakie są jego mocne i słabe strony?
Ales Jezisek jest młodym głodnym walki zawodnikiem co pokazał w czterech ostatnich wygranych walkach.Jeśli chodzi o jego mocne i słabe strony, to pozwolisz że nie będę o nich mówił pozostawię to do swojej wiadomości ze względu na naszą nadchodzącą konfrontację .

Ostatnio podtrzymujesz swoją dobrą passę podobnie jak Twój rywal, powiedz czego możemy się spodziewać podczas tej walki?
Spodziewajcie się mocnej dawki adrenaliny i determinacji z mojej strony…

Prezentujesz bardzo wysoki poziom i odnosisz sukcesy z bardzo wymagającymi rywalami, czy masz jakiś cel, marzenie do którego dążysz?
Chcę robić dobre walki i tyle…

Odbiegnijmy jeszcze na chwilę od tej walki, powiedz czy jest ktoś z kim bardzo chciałbyś zawalczyć?
Nie mam żadnych życzeń 🙂 jeśli chodzi o to z kim chciałbym zrobić walkę.Podejmę każdą walkę w mojej kategorii wagowej,bez znaczenia na oponenta. Chyba że miałby być to mój kumpel to wtedy może być problem.

Masz jakieś plany wychodzące poza występ na gali FA 7 czy raczej skupiasz się tylko na najbliższym starciu?
Interesuje mnie tylko i wyłącznie nadchodząca walka.

Chciałbyś powiedzieć coś swoim fanom? Zaprosić ich na galę?
Zapraszam wszystkich fanów Mieszanych Sztuk Walki 20 kwietnia do Sieradza na moją walkę podczas Fighters Arena 7. Będzie się działo…;)

Z mojej strony to wszystko, masz teraz chwilę dla siebie, możesz kogoś pozdrowić, komuś podziękować…
Podziękowania dla firm oraz sponsorów bez których nie mógłbym się solidnie przygotowywać do walki: Firmie Glasstech, Aminostar, MD Sport, Wiking, Pit-Bull, A&J.Podziękowania za wsparcie i „dojeżdżanie” mnie na treningach całej ekipie z klubu Grappling Kraków jak i chłopakom z Halnego Nowy Sącz. Dziękóweczka również trenerowi Henrykowi Piwowarowi że pracuje nad moją stójką oraz masażyście Jurandowi Czabańskiemu. Dziękuję wam wszystkim tym którzy mnie wspierają!!!!

Dziękuje Ci za wywiad, życzę powodzenia i pozdrawiam
Pozdrawiam. Do zobaczenia na Fighters Arena 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *