Sarah Kaufman chce pasa Rondy Rousey

(mmamania.com)

Nowo koronowana mistrzyni Strikeforce, Ronda Rousey nie odpocznie długo po zdobyciu pasa. Bowiem w miejsce Mieshy Tate wskoczyła była jego właścicielka, Sarah Kaufman. Domaga się ona walki o tytuł mistrzowski:

„Fani chcą widzieć fighterów. Chcą widzieć ludzi, którzy wchodzą do klatki, rzucają sobą, biją się i zakrwawiają. Ja po raz pierwszy mam rozcięcie i podoba mi się! To jest mój pas i chcę go z powrotem! Straciłam go z własnej winy, ale nikt inny nie powinien go mieć. Skoro Ronda wygrała pas, to będę mieć dziką satysfakcję odbierając jej go.”

W swojej ostatniej walce na Strikeforce: „Tate vs. Rousey” Kaufman pokonała Alexis Davis. Było to jej trzecie zwycięstwo z rzędu, zatem udowodniła, że zasługuje na walkę o pas. Interesujące jest to, że w 16 zawodowych walkach Kaufman przegrała tylko raz… dźwignią na rękę.

Poniżej cały wywiad z Kaufman po jej walce:

5 thoughts on “Sarah Kaufman chce pasa Rondy Rousey

  1. mershero dobrze piszesz 🙂 jak chcecie se ku…wa poogladac piekne panie to sa inne str od tego 🙂 ta z tego co wiem zajmuje sie tematyka sportów walki … no chyab ze sie pomyliłem,,,hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *