Santiago Ponzinibbio spodziewa się „epickiej walki” z Michelem Pereirą: „To będzie wojna”

Santiago Ponzinibbio może zagwarantować, że jego pojedynek na UFC Fight Night 206 z Michelem Pereirą będzie epickim starciem.

Ponzinibbio (28-5 MMA, 10-4 UFC) zmierzy się z Pereirą (27-11 MMA, 5-2 UFC) w co-main evencie sobotniej gali w UFC Apex w pojedynku w wadze półśredniej.

„Wiele osób mówi o tej walce” – powiedział Ponzinibbio podczas dnia medialnego. „On ma naprawdę duże nazwisko jak na ten styl, który prezentuje. To jest coś zupełnie innego. Ma duże nazwisko i jest dobrym zawodnikiem. Przyjeżdża w dobrym momencie, cztery zwycięstwa z rzędu. Myślę, że to świetne zestawienie.

Myślę, że ta walka będzie epicką walką dla całej dywizji. To będzie wojna i na pewno ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby być walką bonusową”.

Obydwaj zawodnicy mają łącznie na koncie 25 nokautów i wiele efektownych akcji w stójce, a Ponzinibbio nie może się doczekać, aby dać show.

„(Fani) zobaczą naprawdę ekscytującą walkę” – dodał Ponzinibbio. „Oba style szukają nokautu, siły, lubią walkę w stójce. To jest to, co ludzie chcą zobaczyć”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *