Sam Alvey rywalem Michała Oleksiejczuka na sierpniowej gali UFC Fight Night

Nieoficjalnie Michał Oleksiejczuk powróci do oktagonu UFC w sierpniu na pojedynek z Samem Alveyem dla którego będzie to ostatnia walka w obecnym kontrakcie z UFC.

Alvey (33-17-1 MMA, 10-12-1 UFC) spotka się z Michałem Oleksiejczukiem (16-5-1 MMA, 4-3-1 UFC) na gali UFC Fight Night planowanej na 6 sierpnia, która nie ma jeszcze ustalonej lokalizacji. O walce jako pierwsze poinformowały Sportowe Fakty.

Oleksiejczuk powróci do wagi średniej po raz pierwszy od czasu swojego debiutu w MMA. Po zwycięstwach nad Modestasem Bukauskasem i Shamilem Gamzatovem w 2021 roku, 27-latek przegrał przez jednogłośną decyzję z Dustinem Jacobym na UFC 272 w marcu.

Bez zwycięstwa w ostatnich ośmiu występach w oktagonie, Alvey będzie szukał pierwszej wygranej od czerwca 2018 roku. Uczestnik 16 sezonu „The Ultimate Fightera” został poddany przez Brendana Allena na UFC Fight Night 200 w lutym i ma jedną walkę pozostałą w kontrakcie UFC. Alvey po ośmiu walkach bez zwycięstwa zrównał się z B.J. Pennem pod względem najdłużej serii porażek w historii UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.