Salim Touahri rywalem Ziółkowskiego

Mega mocne starcie w 77kg. Salim Touahri podejmie Irka Ziółkowskiego.

Ireneusz ma bardzo mocną stójkę, szczególnie kopnięcia, ale i w parterze potrafi zaskoczyć takimi technikami jak latająca balacha, która jest jego konikiem.  Ogólnie to bardzo finezyjnie i pomysłowo walczący zawodnik, który nie boi się przyjąć ciosu jak i zaryzykować ekwilibrystyczną techniką. Walczy efektownie jak i efektywnie.

Salim to bardzo mocny zawodnik Grapplingu Kraków, jego parter stoi na wysokim poziomie, a jak pokazały jego wcześniejsze walki walki cały czas szlifuje boks.  Jak na zawodnika 77kg, waży naprawdę dużo, po ostatnim ważeniu na Soul FC w dniu walki ważył już 91kg.

Czeka nas więc pojedynek na szczycie, który będzie co-main eventem gali.

Tekst przekopiowany w oryginale z fb Areny Berserkerów:

Reprezentant Grapplingu Kraków Salim Touahri (6-1) wystąpi w co-main event’cie na piątej Arenie Berserkerów: Exped Cup. Salim to zawodnik wywodzący się z brazylijskiego jiu-jitsu w którym osiągał pierwsze sukcesy zawodnicze. Dalsza chęć rozwoju i stawiania sobie nowych wyzwań pchnęła go w kierunku mieszanych sztuk walki. Aktualnie jest zawodnikiem w pełni przekrojowym, który bardzo mocno ukierunkował się na karierę sportową, a o którym fani MMA na pewno jeszcze nie raz usłyszą bo wielka kariera stoi przed nim otworem. W przeszłości Salim miał okazje trenować u boku takich gwiazd jak Dan Henderson, Dean Lister czy Tomasz Drwal- pierwszy Polak w UFC.
Salim Touahri o możliwości walki na Arenie: „Witam wszystkich fanów MMA, 1 marca zawalczę z Ireneuszem Ziółkowskim w pierwszej walce wieczoru na piątej Arenie Berserkerów. Chciałbym serdecznie podziękować Piotrowi Bagińskiemu, że zaufał mojej osobie i dał mi szanse pokazania się na gali, która zaczyna mocno liczyć się w środowisku MMA, jest to kolejny ważny etap w mojej karierze. Już nie mogę doczekać się walki ze szczecińskim Berserkerem, pracuje na to, aby być w życiowej formie i pokazać kawał dobrego MMA. „Piotr jako matchmaker dotrzymuje swoich słów i tak jak obiecał zawodnicy Berserkers Team nie mają taryfy ulgowej w doborze rywali. Podnieśliśmy Irkowi wysoko poprzeczkę, ale zdajemy sobie sprawę jak wysokie umiejętności on sam prezentuje. Dla nas nie ma sensu ustawiania walk tak, aby toczyły się one do jednej bramki na korzyść Berserkerów. Tworzymy nowy produkt na rynku MMA i stawiamy na jakość czyli wysoki poziom sportowy i świetną oprawę”. Salim ma wszystkie atrybuty, których wyszukujemy i których oczekujemy u przyszłych zawodników Areny– wyjaśnia decyzje o zatrudnieniu Salima jeden z organizatorów Robert Siedziako

One thought on “Salim Touahri rywalem Ziółkowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *