Ryan LaFlare vs. Alex Garcia i Tony Martin vs. Keita Nakamura na UFC Fight Night 128

Getty images / UFC

Dwa pojedynki półśrednich w karcie kwietniowej gali.

Jak poinformowała największa organizacja MMA na świecie podczas gali UFC Fight Night 128 dojdzie do dwóch interesujących konfrontacji w kategorii -77kg. Ryan LaFlare (13-2, 6-2 w UFC) zmierzy się z Alexem Garcią (15-4, 5-3 w UFC) a Tony Martin (12-4, 4-4 w UFC) opuści dywizję lekką na starcie z Keitą Nakamurą (33-8-2 1 NC, 3-2 w UFC).

LaFlare ostatni pojedynek stoczył w lipcu zeszłego roku, podczas gali UFC on FOX 25 34-latek został znokautowany przez Alexa Oliveirę. Wcześniej Amerykanin pewnie na punkty pokonał Mike’a Pierce’a oraz Roana Carneiro.

Garcia od 2014r. walczy w kratkę przeplatając zwycięstwa z porażkami. W zeszłym roku pochodzący z Dominikany zawodnik przegrał z Timem Meansem a następnie pokonał Muslima Salikhova.

Martin po stoczeniu ośmiu pojedynków w dywizji lekkiej przenosi się do kategorii półśredniej. W ostatnich czterech walkach Tony poniósł tylko jedną poażkę, na UFC Fight Night 116 niejednogłośną decyzją sędziów uległ Olivierowi Aubin-Mercierowi.

Nakamura od czasu podpisania kontraktu z UFC na zmianę wygrywa i ponosi porażki. W największej organizacji MMA na świecie Japończyk pokonywał Li Jinglianga, Kyle’a Noke’a i Alexa Morono ale musiał uznawać wyższość Toma Breese oraz Elizeu Zaleskiego dos Santosa.

Gala UFC Fight Night 128 odbędzie się 21 kwietnia w Atlantic City w stanie New Jersey, w walce wieczoru Edson Barboza podejmie Kevina Lee.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *