Ruszyły zapisy na PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że organizacja PROMMAC rozpoczęła zapisy na galę PROMMAC: Po prostu walcz!, która odbędzie się 27 czerwca w Lublinie.

Podczas gali PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie odbędzie się turniej amatorski w wadze lekkiej (do 70 kg), którego zwycięzca dostanie szansę zawodowego debiutu na listopadowej gali PROMMAC 2. Od dzisiaj możecie zgłaszać się do turnieju! Poniżej zasady zgłoszeń oraz kilka informacji dotyczących samego turnieju.

Do turnieju może zgłosić się każdy zawodnik wagi lekkiej, który nie stoczył jeszcze żadnej zawodowej walki i ma ukończone 18 lat. Zgłoszenia możecie dokonać wysyłając do nas email na adres: [email protected]

W mailu prosimy o przedstawienie swojej osoby (w tym m.in. wiek, klub, staż treningowy, ale także szkoła, zainteresowania, itd.) oraz podanie wszystkich amatorskich osiągnięć. Bardzo ważne będzie również dołączenie materiałów video z waszych walk i treningów. Najlepiej w postaci linków bądź też wysłanie ich na adres: PROMMAC SP Z O. O. Kokotów 703, 32-002 Wieliczka.

Z nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 10 zawodników (8 plus 2 rezerwowych), którzy 27 czerwca w Lublinie, podczas gali PROMMAC: Po prostu walcz! wezmą udział w ośmioosobowym turnieju wagi lekkiej. Jednego wieczoru zostaną rozegrane ćwierćfinały, półfinały i finał, którego zwycięzca podpisze kontrakt na swoją pierwszą zawodową walkę – jeszcze w tym roku, podczas dużej listopadowej gali PROMMAC 2!

Śpieszcie się! Zgłoszenia można przysyłać tylko do 16 maja!

Do gali w Lublinie pozostały równe dwa miesiące, ale już teraz zabawa rozkręca się na dobre!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *