Ruszyła sprzedaż biletów naturniej Iron Warrios Team

iron-warriors-team_plakat

28 listopada br. ruszyła sprzedaż biletów na wyjątkowy turniej MMA organizacji IRON WARRIOS TEAM (IWT). To nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki.

Bilety na turniej można kupić przez platformę KUP BILET (www.kupbilet.pl) lub bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na [email protected], a także u partnerów (m.in. www.trend-sport.pl).

Na każdy turniej IRON WARRIORS TEAM dostępne będą bilety zwykłe na trybunach oraz na płycie ARENY Poznań, a także pakiety VIP. Ceny biletów kształtują się od 49 do 1000 zł. Cena biletu zależy od miejsca na hali i rodzaju. Bilety na pojedynczy turniej na trybunach są w cenie 59 zł , bilety na płycie są w cenach od 100 do 800 zł (w tym bilety VIP).

W biletach w sektorze VIP zapewnione jest osobne wejście na halę, obsługa hostess i wstęp na afterparty. W sprzedaży dostępne są również bilety na miejsca VIP przy stołach, przy których zasiądą także sponsorzy oraz goście specjalni. W cenie miejsc przy stołach gwarantowana jest obsługa kelnerska przez cały czas trwania gali, osobne wejście, obsługa hostess i wstęp na afterparty z opcją all inclusive.

Przy zakupie biletów w pakiecie na dwie pierwsze gale z góry organizatorzy przewidzieli zniżkę.

„Zainteresowanie turniejem jest spore, więc spodziewamy się wysokiej frekwencji. Będzie to istotny  doping dla zawodników. Dlatego zależy nam, aby każdy fan mieszanych sztuk walki mógł w nim uczestniczyć – stąd mamy bardzo szeroką ofertę cenową biletów, dopasowaną do każdej kieszeni. Dokładamy też wszelkich starań, aby turniej IWT był na jak najwyższym poziomie i, żeby każdy nasz gość bawił się na nim jak najlepiej”. – powiedział Paweł Rydlewski, założyciel organizacji IWT, promotor sportu.

Pierwsze zawody eliminacyjne odbędą się już 28 stycznia 2017. Kolejne 18 marca 2017, a turniej finałowy zaplanowany jest na 8 kwietnia 2017.

W walce pod koniec stycznia zawalczą kluby z 8 miast Polski: No limits Janikowo, Fight TEAM Jarosław, MMATADORES K-CE, Sportowe Zagłębie, Fight Gym Gdynia, MMA „Devil” Fight Club, ŁKS Łódź Boks, KSZO Boxing Academy.

IRON WARRIORS TEAM chce pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walk. W zawodach wezmą udział zespoły 5 osobowe, w których 4 zawodników stanowi skład podstawowy, kolejna osoba jest rezerwowa.

Dodatkowym założeniem turniejów IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Ich poziom walk bardzo często nie odbiega od poziomu zawodowców, ale nie mając siły przebicia czy warunków, nie rozwijają się, nikt o nich nie wie, przez co nie mają okazji rozwinąć skrzydeł. Ten turniej ma to zmienić.

Wszystkie turnieje IWT odbędą się w hali widowiskowo – sportowej ARENA w Poznaniu.

IWT przewidziało nagrody pieniężne o łącznej wartości 100 tysięcy PLN.

Pełne informacje, zasady i regulamin turnieju dostępny na: http://iwtmma.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *