Rusza sprzedaż biletów na FEN 14 w Spodku

FEN 14

Ruszyła sprzedaż biletów na październikową galę FEN 14 Silesian Rage w legendarnym katowickim Spodku! Dla kibiców, którzy zdecydują się na zakup już teraz, federacja Fight Exclusive Night przygotowała promocyjną zniżkę na wszystkie bilety!

Gala FEN 14 Silesian Rage to pierwsza impreza Fight Exclusive Night organizowana na południu Polski. Już 15 października w jednej z najważniejszych dla polskiego sportu hali – słynnym katowickim Spodku – wystąpią największe gwiazdy federacji, m.in. Roman Szymański, który będzie bronił pasa mistrza FEN w formule MMA w kategorii lekkiej, oraz Tomasz Sarara, który stanie do walki o tytuł mistrzowski w formule K-1 w wadze ciężkiej, a także Paweł Biszczak, Akop Szostak, Tyberiusz Kowalczyk i Paweł Hadaś.

Do piątku, 26 sierpnia, wszystkie bilety na galę FEN 14 Silesian Rage dostępne w serwisach biletowych Eventim.pl i KupBilet.pl można kupić ze specjalną, 10-procentową zniżką. Aby z niej skorzystać, należy przy składaniu zamówienia wpisać kod rabatowy FEN14SPODEK (pisany wielkimi literami) – w serwisie Eventim.pl na stronie wyboru biletów, a w serwisie KupBilet.pl w trakcie finalizacji zakupu.

Wiadomość prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *