Rustam Khabilov vs. Jason Saggo, John Makdessi vs. Lando Vannata i 3 inne walki w karcie UFC 206

ESPN
ESPN

Kolejne pojedynki w karcie grudniowej gali.

Po ogłoszeniu walki mistrzowskiej podano także inne pojedynki, które odbędą się podczas UFC 206. W limicie wagi lekkiej Rustam Khabilov (20-3, 6-2 w UFC) zawalczy z Jasonem Saggo (12-2, 3-1 w UFC) zaś John Makdessi (14-5, 7-5 w UFC) podejmie Lando Vannatę (8-1, 0-1 w UFC).

Tiger jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw, od czasu porażek poniesionych z rąk Adriano Martinsa i Bensona Hendersona Rosjanin pokonał kolejno Normana Parke’a, Chrisa Wade’a i Leandro Silvę. Rywal Rustama ma za sobą cztery występy w największej organizacji MMA na świecie, Jason przygodę z UFC rozpoczął od wygranej z Joshem Shockleyem, później uległ Paulowi Felderowi a następnie pokonał Justina Salasa i Leandro Silvę.

31-letni Makdessi w ostatniej walce przerwał passę przegranych pokonując Mehdiego Baghdada po kontrowersyjnej decyzji sędziów. Vannata dostał szansę walki w UFC dzięki kontuzji Michaela Chiesy, Amerykanin zastąpił go w starciu z Tonym Fergusonem. Pojedynek z El Cucyem przegrał przez poddanie w drugiej rundzie.

W karcie kanandyjskiej gali znalazły się także pojedynki:
Olivier Aubin-Mercier (8-2, 4-2 w UFC) vs. Drew Dober (17-7 1 NC, 3-3 1 NC w UFC), waga lekka,
Zach Makovsky (19-7, 3-3 w UFC) vs. John Moraga (16-5, 5-4 w UFC), waga musza,
Valerie Letourneau (8-5, 3-2 w UFC) vs. Poliana Botelho (5-1, 0-1 w UFC), waga słomkowa

Gala UFC 206 odbędzie się 10 grudnia w Toronto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *