Roy Nelson trenuje… na cmentarzu (?)

(mmamania.com)

„Trenowałem na cmentarzu. Muszę być gotowy na jego lewy high kick. Chcę zobaczyć, jak to jest. Nigdy nie wiadomo, co się stanie w walce i po niej. Widziałem gości wyrzucanych po jednej porażce, ale tez takiech co po 3 czy 4 przegranych – dalej mieli pracę. W tym biznesie nie ma rytmu i logiki. To MMA. Wchodzisz do octagonu i wszystko może się zdarzyć.”

Roy Nelson lubi sobie pożartować – tym razem twierdzi, że trenuje na cmentarzu aby przygotować się do nadchodzącej walki z Mirko Cro Copem. „Big Country” chyba uważa, że może tu wylądować jeśli jedno z zabójczych lewych kopnięć na głowę Chorwata dojdzie celu. Nelson teraz dowcipkuje, ale może mu nie być do śmiechu jeśli przegra w najbliższą sobotę na UFC 137 – wtedy oznaczało by to trzecią przegrana z rzędu w octagonie, a wiadomo, jakie są tego konsekwencje.

8 thoughts on “Roy Nelson trenuje… na cmentarzu (?)

  1. dzieki, a wiesz moze czy bedzie to do obejrzenia za darmo ?? Bo na przyklad teraz leci mecz pilki nozej wedlug programu tv na zywo i gdy klikam w zakladke na zwyo to w okienku do ogladania mam komunikat nie da sie w interneciei i trzeba w tv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *