Roy Jones Jr. chce się zmierzyć z Andersonem Silva na tej samej gali co Mayweather vs McGregor

wallsdesk.com / Guilherme Cruz, MMA Fighting

Mistrz czterech dywizji w boksie Roy Jones Jr. uważa, że jego walka z Andersonem Silva w co-main evencie byłaby znakomitym dopełnieniem walki wieczoru Floyd Mayweather vs Conor McGregor.

Chociaż bokserska walka między Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem nie została jeszcze nawet zapowiedziana i nie wiadomo tak na dobrą sprawę, czy w ogóle do niej dojdzie, to pomysł Roy’a Jonesa Jr. na walkę z Andersonem Silva wydaje się ciekawy. Jones umieścił na swoim Twitterze wpis  mówiący o tym, że gala z dwoma takimi pojedynkami byłaby największa w historii.

Roy Jones (65-9, 47 KO) wciąż jest aktywny w boksie pomimo 46 lat i w ostatni weekend wywalczył zwakowany tytuł dywizji WBF w wadze cruiser pokonując przez TKO w ósmej rundzie Bybby’ego Gunna, który nie walczył już od trzech lat.

Zarówno Jones jak i Silva mówili o pojedynku bokserskim od lat, ale ze względu na kontrakt Silvy z UFC ten pojedynek nigdy nie był traktowany poważnie. Podobnie jest w kwestii potencjalnego pojedynku między Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem, ponieważ mistrz wagi lekkiej McGregor jest związany z UFC. Z drugiej strony, wokół tej walki krąży tak olbrzymia ilość pieniędzy, że być może jej zakontraktowanie to tylko kwestia czasu.

One thought on “Roy Jones Jr. chce się zmierzyć z Andersonem Silva na tej samej gali co Mayweather vs McGregor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *