Rousimar Palhares vs. Emil Meek na Venator FC 3

sherdog.com
sherdog.com

Brazylijczyk podpisał kontrakt z włoską organizacją.

Rousimar Palhares (18-6, 8-4 w UFC) ostatni raz walczył 1 sierpnia 2015r., podczas World Series of Fighting 22 poddał Jake’a Shieldsa (31-8-1 1 NC, 4-3 1 NC w UFC), ale po walce otrzymał 2-letnie zawieszenie i grzywnę w wysokości 40 000 dolarów – to kara za przetrzymanie poddania na Amerykaninie.

Brazylijczyka nadal obowiązuje kontrakt z organizacją World Series of Fighting, ale 36-latek postanowił podpisać kontrakt z organizacją Venator FC. Jej prezydent, Frank Merenda w swoim oświadczeniu podkreślał jak wspaniałym i nie chcącym nikogo skrzywdzić człowiekiem jest Toquinho.

Menadżer Rousimara potwierdził, że w nowej organizacji jego klient zadebiutuje 21 maja a jego przeciwnikiem będzie Emil Weber Meek (7-2-1 1 NC).

Z kolei prezydent WSoF przypomniał, że zawieszenie nie oznacza zwolnienia z kontraktu i jeśli Palhares zawalczy w maju to będzie to naruszenie obowiązującej go umowy.

Podczas gali Venator FC 3 mają zawalczyć także inni weterani UFC: Luke Barnatt, Jason Miller, Thierry Rameau Sokoudjou, Matt Hamill, Igor Araujo czy Che Mills.

One thought on “Rousimar Palhares vs. Emil Meek na Venator FC 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *