Rousimar Palhares poznał przeciwnika na WSOF 9

Szef WSOF, Ray Sefo poinformował dzisiaj kiedy i z kim zmierzy się Rousimar Palhares  w swoim debiucie w tej organizacji.

Przeciwnikiem łamacza nóg, Rousimara Palharesa (15-5), będzie mistrz kategorii półśredniej Steve Carl (21-3). Gala WSOF 9: Carl vs. Palhares odbędzie się 29 marca w Las Vegas.

„Rousimar od dawna jest uważany za jednego z najlepszych zawodników BJJ na świecie jednak Steve Carl jest również bardzo dobry. Niepokonany od ponad dwóch lat ma za sobą siedem wygranych walk w tym trzy w organizacji WSOF wygrane przez poddanie. W ostatniej walce pokonał Josha Burkmana  i zdobył tytuł mistrza. Myślę, że będzie to niesamowita walka oraz gala, która zapadnie w pamięci.”

Palhares podpisał kontrakt z WSOF w listopadzie ubiegłego roku mając 12 stoczonych walk w organizacji UFC. Palhares został zwolniony z największej organizacji na świecie po tym jak po raz kolejny przeciągną skrętówkę. To był drugi taki incydent w UFC po którym 33-letni Brazylijczyk szybko stał się ofiarą krytyki fanów MMA oraz ludzi ze środowiska. Palhares zapowiedział, że taka sytuacja już nigdy nie będzie miała miejsca.

6 thoughts on “Rousimar Palhares poznał przeciwnika na WSOF 9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *