Rousimar Palhares będzie chciał poddać Alexeia Ivanova na gali Fight Nights Global 70

Znany łowca trofeów w postaci urwanych nóg Rousimar Palhares stoczy w ten weekend swoją kolejną walkę mierząc się z Alexeiem Ivanovem na gali Fight Night Global 70.

W rozmowie z MMAJunkie.com, Palhares twierdził, że czuje się pewnie i zapowiedział, że podda Rosjanina, co dla Ivanova może się to skończyć niezbyt dobrze.

— Zamierzam poddać Alexeia Ivanova tak jak to robiłem w większości swoich walk. Jestem pewien, że on jest dobry, ale nigdy nie mierzył się z kimś takim jak ja.

Toquinho przyznał, że walka będzie wyzwaniem, ale on odrobił swoją pracę domową.

— Rosjanie są znani z tego, że są twardzi i zawsze przybywają na walkę. Lubię walczyć z takimi przeciwnikami. Dobrze jest mieć takie wyzwanie. Wiem, że on jest twardy jak wszyscy Rosjanie. Szanuję go. Bycie dwukrotnym mistrzem Sambo oznacza, że on jest dobry, ale ja przyjadę bardzo dobrze przygotowany.

Dla Rousimara Palharesa (18-8) będzie to pierwsza walka po dwóch porażkach odniesionych w pojedynkach z Emilem Weberem Meek’iem na gali Venator FC 3 i Michałem Materlą na gali KSW 36 w ubiegłym roku. Obydwie te walki przegrał przez KO

Alexei Ivanov również wraca po porażce jaką odniósł przez poddanie w walce z Gennadiyem Kovalevem na gali Fight Nights Global 57. Porażka ta przerwała znakomitą serię siedmiu zwycięstw z czego sześciu przed czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *