Rousey i Tate poprowadzą TUF?

Kilka dni temu, mistrzyni UFC Ronda Rousey (6-0) i szef tej federacji Dana White, wymienili za pośrednictwem twittera opinie na temat potencjalnego poprowadzenia The Ultimate Fighter przez kobiety.

Szesnasta edycja TUF, która zakończyła się w zeszłym tygodniu nie przyniosła oczekiwanego zainteresowania wśród fanów, a co za tym idzie i profity były mniejsze. Wywołało to lekkie poruszenie w środowisku. Na temat prowadzenia reality show wypowiedziała się pierwsza kobieta w największej federacji MMA na świecie, która wcielając się w rolę trenerki TUF być może mogłaby wykręcić najlepsze statystyki.

„Chciałabym znaleźć się w TUF. To byłoby interesujące, niezależnie od tego czy prowadząc zespół chłopaków czy dziewczyn. Dobre byłoby dla ludzi zobaczyć kobiety trenujące mężczyzn i mężczyzn szanujących kobiety.” – stwierdziła Rousey.

„To faktycznie może mieć wkrótce miejsce. Mogłabyś trenować jeden z zespołów, a drugi poprowadziłaby na przykład Miesha Tate. Wiesz jak jest, pożyjemy, zobaczymy.” – odpowiedział prezes UFC.

3 thoughts on “Rousey i Tate poprowadzą TUF?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *