Ross Pearson vs. Abel Trujillo oraz Chad Laprise vs. Alan Patrick na UFC Fight Night 84

sherdog.com
sherdog.com

Dwa interesujące pojedynki w kategorii lekkiej w rozpisce australijskiej gali.

Na UFC Fight Night 84 dojdzie do pojedynku Rossa Pearsona (18-10 1 NC, 10-5 1 NC w UFC) z Abelem Trujillo (13-7 1 NC, 4-3 1 NC w UFC). Również podczas marcowej gali zwycięzca show The Ultimate Fighter: Nations, Chad Laprise (10-1, 3-1 w UFC) stoczy swoją piątą walkę w największej organizacji MMA na świecie, jego rywalem będzie Alan Patrick (12-1, 2-1 w UFC).

The Real Deal od siedmiu bojów walczy w kratkę przeplatając wygrane z porażkami. W ostatniej walce Anglik przegrał na punkty z Francisco Trinaldo zaś wcześniej – dzięki niejednogłośnej decyzji sędziów – zostawił w pokonanym polu Paula Feldera.

W ostatnim boju zawodnik Blackzilians powrócił do zwycięstw poddając Tony’ego Simsa. Wcześniej Killa przez duszenia zza pleców przegrał z Tonym Fergusonem oraz Gleisonem Tibau.

Laprise w walce przeciwko Trinaldo zaliczył pierwszą w karierze porażkę, Brazylijczyk znokautował go w trzeciej minucie pojedynku. Przed tą przegraną Chad w UFC odprawił kolejno Oliviera Aubin-Merciera, Yosdenisa Cedeno oraz Bryana Barbarenę.

Patrick zaczął swoją przygodę z UFC od dwóch wygranych: z Garrettem Whiteleyem oraz Johnem Makdessim. Później Brazylijczyk miał ponad roczną przerwę od startów, wrócił w czerwcu zeszłego roku przegrywając na UFC Fight Night 69 przez TKO z Mairbekiem Taisumovem.

Gala UFC Fight Night 84 odbędzie się 20 marca w Brisbane.