Rory MacDonald uważa, że MMA powinno być bardziej brutalne

lowkickmma.com

Nowy zawodnik Bellatora Rory MacDonald przedstawił swoje zdanie na temat brutalności w MMA i stwierdził, że ten sport stał się zbyt mało brutalny.

Zdaniem MacDonalda, MMA na przestrzeni lat straciło na brutalności, co według niego nie jest dobre i sam zapowiada, że czas na „naprawdę brutalne rzeczy” o czym mówił w wywiadzie dla London Real.

W wywiadzie tym „Red King” stwierdził, że jego zdaniem dołączenie MMA do głównego nurtu rozrywki sprawiło, że sport ten utracił pewne elementy intensyfikujące nasze doświadczenia i jego odbiór.

— Fakt, że uderzenia głową nie są dozwolone sprawia, że to jest do dupy.

MacDonald uważa, że wiele z zakazanych ciosów powinno być dozwolonych i dodaje, że jest fanem takich brutalnych akcji w pojedynkach.

— To stało się mainstreamowym sportem i dlatego musiano go nieco wyczyścić z tego, co było brutalne. Ja lubię takie naprawdę brutalne rzeczy.

Wszyscy wiedzą chyba skąd wziął się przydomek MacDonalda —  „Red King” — który zyskał po krwawej i brutalnej, choć przegranej walce rewanżowej z Robbie Lawlerem na gali UFC 189.

Rory MacDonald będzie miał okazję pokazać tę brutalność w swojej pierwszej walce w Bellatorze, którą stoczy z Paulem Daleyem na gali Bellator 179 zaplanowanej na 19 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *