Rory MacDonald odszedł z TriStar Gym i reprezentuje teraz klub Toshido MMA

Rory MacDonald Instagram

Zawodnik wagi półśredniej Bellatora Rory MacDonald czekając na swój debiut postanowił kontynuować zmiany i zdecydował się odejść z dotychczasowego klubu TriStar.

W życiu MacDonalda następuje w ostatnim czasie dużo zmian i do najważniejszych zalicza się przejście z UFC do Bellatora, w pierwszej walce w nowej organizacji zmierzy się z bardzo mocnym rywalem Paulem Daley’em, a dodatkowo Rory poinformował na swoim Twitterze, że odszedł z klubu TriStar Gym i dołączył do teamu Toshido MMA.

TriStar to obóz byłego mistrza wagi półśredniej UFC Georgesa St-Pierre, który stoczy w tym roku pierwszą walkę po niemal czteroletniej przerwie. Toshido MMA to klub założony w 1998 roku przez Davida Lea, który jest pionierem MMA w zachodniej Kanadzie i który przyczynił się do usankcjonowania MMA w Vancouver i organizacji w tym mieście pierwszej gali MMA. Lea posiada niemal 20-letnie doświadczenie w Muay Thai, Kickboxingu, boksie, zapasach oraz jest czarnym pasem BJJ pod Chrisem Brennanem. Do teamu Toshido MMA należą Sarah Moras, Matt Dwyer, Shane Campbell oraz Rory MacDonald.

Niezależne od zmiany klubu, Rory MacDonald zadebiutuje 19 maja w organizacji Bellator na gali Bellator 179, a jego rywalem będzie Paul Daley.

camp life at @toshidomma with @alexgarciamma #everlast

Post udostępniony przez Rory Macdonald (@romac_gorilla)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *