Rory MacDonald nie zostanie włączony do turnieju wagi ciężkiej Bellatora

Bellator

Organizacja Bellator nie spełni życzenia Rory’ego MacDonalda dotyczącego włączenia go do turnieju wagi ciężkiej, który będzie rozgrywany na poszczególnych galach na przestrzeni całego roku.

Przed nadchodzącą walką o tytuł wagi półśredniej na gali Bellator 192 na której MacDonald zmierzy się z mistrzem Douglasem Lima, pretendent poprosił o włączenie go do turnieju wagi ciężkiej zaraz po tym jak Bellator go ogłosił. Rory chciał być zawodnikiem rezerwowym turnieju na wypadek wypadnięcia kogoś z drabinki.

W czasie MacDonald przedstawił swoją propozycję, prezes Bellatora Scott Coker, był nawet otwarty na ten pomysł, ale w środę podczas konferencji telefonicznej przed galą, zakończył ten temat odrzucając prośbę MacDonalda. Podczas konferencji, Coker stwierdził:

„Myślę, że Rory ma dużą walkę przed sobą, że koncentruje się na rywalizacji w 170 funtach.

Jeśli chodzi o jego walkę w wadze ciężkiej, to jest coś, co kocham u niego, to że jest prawdziwym zawodnikiem sztuk walki i kwestia wagi mu nie przeszkadza. Myślę jednak, że w turnieju skupimy się na zawodnikach wagi ciężkiej.”

Chociaż konfrontacja między zawodnikami z taką różnicą wagi mogłaby być ciekawa, to miałaby sens raczej tylko jako jednorazowa pokazówka jednak trzeba oddać Rory’emu MacDonaldowi, że facet ma jaja.

2 thoughts on “Rory MacDonald nie zostanie włączony do turnieju wagi ciężkiej Bellatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *