Rory MacDonald chce zostać mistrzem dwóch dywizji Bellatora, ale nie wyklucza też powrotu do UFC

Rory MacDonald Instagram

Rory MacDonald stoczy swoją debiutancką walkę w Bellatorze na gali Bellator 179 zaplanowanej na 19 maja w Londynie, a jego rywalem będzie Paul Daley.

W rozmowie z Chrisem Taylorem z BJPenn.com, Rory MacDonald wyraził swoje zadowolenie z tego jak udaje się współpraca z Bellatorem i planowanie zdobycia dwóch mistrzowskich tytułów.

— Mam nadzieję na otrzymanie walki o pas po tym pojedynku (z Daley’em). Mam nadzieję, że wkrótce dostanę walkę o pas wagi średniej. Chciałbym móc zawalczyć na gali w Nowym Jorku, ale nie wiem, czy będą chcieli dać mi tę walkę w tak krótkim okresie czasu. Jest jeszcze szansa na to gdyby ktoś doznał kontuzji i wtedy mógłbym wskoczyć w zastępstwo.

MacDonald został zapytany o to z kim chciałby się zmierzyć w pojedynku w wadze średniej.

— Chcę walczyć o mistrzostwo zarówno w kategorii półśredniej jak i średniej.

Gdyby Rory dostał szansę na walki mistrzowskie w tych dwóch kategoriach, to musiałby się zmierzyć z mistrzem wagi półśredniej Douglasem Lima oraz mistrzem wagi średniej Rafaelem Carvalho. W rozmowie padło również pytanie o to, czy MacDonald bierze pod uwagę ewentualny powrót do UFC i jak się okazuje Rory nie zamyka drzwi do powrotu do organizacji z której przeszedł do Bellatora.

— Absolutnie tak. Myślę, że sprowadza się do negocjacji nad kontraktem kiedy ten dobiegnie końca. Wtedy ten kto zaoferuje mi lepszą umowę, szansę i pieniądze, to tam przejdę. Zachowam otwarty umysł na przyszłość i jeśli UFC przedstawi konkurencyjną ofertę, to bardzo możliwe, że wtedy wrócę do nich. Jeśli tak nie będzie, to będę szczęśliwy tutaj w Bellatorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *