Ronda Rousey wróci na WrestleMania?

twitter.com/wwe
twitter.com/wwe

Wygląda na to, że pojawienie się Rondy Rousey na WrestleMania 31 nie będzie jej jednorazowym występem na WWE.

W historii WWE było wiele par, które dominowały w show: The Steiner Brothers, The Legion of Doom, The British Bulldogs, The Hart Foundation. Czy The Rock i Ronda Rousey będą kolejną?

Może tak, może nie – zależy, jak się interpretuje ostatni wpis Rousey na Twitterze:

„Dopiero zaczynamy”. Oczywiście, „The Rock” nie zajęło długo, by dolać oliwy do ognia:

„Jeszcze nie skończyliśmy w WWE”.
Jakiś czas potem „Rowdy” opublikowała artykuł sugerujący, że może wrócić na scenę WWE na przyszłoroczne WrestleMania 32.

„Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter pisze, że coś może być na rzeczy w kontekście WrestleMania 32. Wygląda na to, że The Rock i Rousey sformuują drużynę i przejmą kontrolę nad światem – bo dlaczego mieliby tego nie zrobić?”

Oczywiście, Ronda jest osobą bardzo zajętą – na co dzień jest mistrzynią wagi koguciej UFC i będzie bronić pasa 1 sierpnia w walce z Bethe Correia na UFC 190, dodatkowo występuje w filmach. Wygląda jednak na to, że zamierza dodać pracę w WWE do swojego imponującego CV.

5 thoughts on “Ronda Rousey wróci na WrestleMania?

  1. Jeśli będzie to wyglądało tak, że kilka razy w roku sobie wystąpi na jakichś galach WWE, ale nie zwolni tempa w MMA to ok nic nie szkodzi. Widać, że UFC dobrze dogaduje się w WWE i kto wie może Rousey przyciągnie do UFC fanów wrestlingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *