Ronda Rousey w „Expendables 3”

Sylvester Stallone napisał na swoim Twitterze, że mistrzyni wagi koguciej UFC Ronda Rousey zagra w filmie „Expendables 3” („Niezniszczalni 3”), który trafi do kin prawdopodobnie w sierpniu 2014.

Ronda zatem dołączy do gwiazdorskiej obsady, którą na tą chwilę stanowią: Bruce Willis, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Milla Jovovich, Mickey Rourke, Jackie Chan, Dolph Lundgren, Steven Seagal, Wesley Snipes, Jason Statham, Jet Li i Nicolas Cage.

Ronda wykorzystuje swoją popularność w MMA i idzie śladami Giny Carano – jest już twarzą kobiecego MMA, a teraz zaczyna występować w filmach. Ciekawe, czy podobnie jak Gina zrezygnuje z walk i skupi się tylko na karierze filmowej.

15 thoughts on “Ronda Rousey w „Expendables 3”

  1. Byłem zdania,że w Expendables w obsadzie są s ame gwiazdy/ weterani kina akcji. Jak można dać Rondę do tego filmu… Nie dość,że nie jest aktorką to jeszcze dostaje rolę z samymi gwiazdami Hollywoodu.. Jeżeli już jakiś zawodnik mma miałby grać w takim filmie akcji to mógłby to być np. Silva, GSP. Bynajmniej tacy co już coś w życiu osiągneli… a oni dali Rondę bo wygrywa z jakimiś słabymi laskami przez same armbary… no ja pierd…

  2. A ja mysle, ze to dobry pomysl bo z kim mialaby walczyc Milla Jovovich? Stawiam, ze bedzie to prawa reka Mela Gibsona, a Steven pewnie dostanie role jak Norris. Przyjdzie polamie pare kosci i pojdzie 😉 Wyobrazacie sobie ile by kosztowalby ten film w latach 80/90? Na sama gaze dla aktorow wydaliby ok 1mld ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.