Ronda Rousey vs. Alexis Davis na UFC 175

Wiemy już z kim będzie walczyć Ronda Rousey (9-0 MMA, 3-0 UFC) w obronie pasa na UFC 175 w lipcu. Jej rywalką będzie Alexis Davis (16-5 MMA, 3-0 UFC).

Informację tę potwierdził wczoraj późnym wieczorem Dana White. Gala UFC 175 odbędzie się 5 lipca w Mandalay Bay Events Center w Las Vegas. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas mistrza wagi średniej, którego bronił będzie Chris Weidman przed Lyoto Machida. Na tej samej gali zobaczymy również dwa inne bardzo ciekawe pojedynki takie jak Chael Sonnen vs Wanderlei Silva oraz Daniel Cormier vs Dan Henderson. Jak widać główna karta walk obfituje w bardzo mocne pojedynki.

Ronda Rousey po raz zwarty stanie do obrony swojego pasa. Wcześniej z powodzeniem odprawiła takie zawodniczki jak Liz Carmouche, Miesha Tate i Sara McMann. W ostatniej walce z McMann, Rousey złamała schemat i po raz pierwszy w swojej karierze nie poddała przeciwniczki jak to zwykle bywało lecz pokonała ją przez TKO uderzeniem kolanem.

Alexis Davis, 29-letnia Kanadyjka jest nieco bardziej doświadczoną zawodniczką od Rousey i wygrał ostatnie pięć walk z rzędu. Trzy z nich to pojedynki dla UFC w których pokonała przez decyzję Rosi Sexton, Liz Carmouche i Jessice Eye.

3 thoughts on “Ronda Rousey vs. Alexis Davis na UFC 175

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *