Ronda Rousey: „Cris Cyborg powinna być oskarżona o usiłowanie zabójstwa”

Ronda Rousey nie jest fanką substancji wspomagających (PED) ani Cris Cyborg. Zatem, zadając jej pytanie na któryś z tych dwóch tematów, można oczekiwać, że ma wiele do powiedzenia.

Podczas ostatniego odcinka The MMA Hour, „Rowdy” powiedziała, że nie ma problemu z walką z Cyborg, ale uważa że Brazylijka nie zasługuje, aby być częścią UFC. Co więcej, Rousey uważa, że wejście do octagonu „na bombie”, jest równoznaczne z wejściem z bronią. W związku z tym Cris powinna być sądzona za usiłowanie zabójstwa za swoją wpadkę dopingową.

„Według mnie Bethe Correia jest prawdziwą, uczciwą zawodniczką, a Cyborg to oszustka. Jeśli dojdzie do mojej walki z Cyborg, jeśli będzie miała odwagę stanąć naprzeciwko mnie, będę szczęśliwa mogąc jej zafundować lanie życia. Aczkolwiek uważam, że nie zasługuje na walkę ze mną. Jeśli do niej dojdzie, to ją pokonam. Ta dziewczyna powinna być według mnie sądzona za próbę zabójstwa. Wejście do klatki na bombie jest równoznaczne z wejściem z bronią. W tym sporcie nie chodzi o to, kto kopnie piłkę dalej i mocniej, czy coś w tym stylu. Możemy uprawiać MMA, bo możemy powiedzieć, że jest bezpieczne. Ale jeśli zawodnicy będą koksować, to będzie coraz mnie bezpieczne. A kiedy w końcu ktoś umrze w octagonie, a jego przeciwnik nie przejdzie testu antydopingowego po walce, będzie to pierwsze morderstwo w MMA. To zniszczy ten sport na zawsze. Jeden nagłówek w gazecie nie jest tego warty. Będę szczęśliwa mogąc zlać Cyborg i raz na zawsze odsunąć ją od MMA, bo wtedy nikt już nie będzie musiał mieć z nią do czynienia. To po prostu trzeba zrobić. Czy uważam, że karta PPV ze mną i nią w roli głównej jest warta ryzykowania tego, co z takim trudem tyle lat budowałam? Absolutnie nie. Ale jeśli stanie przede mną, rozprawię się z nią, mimo że uważam, że ona absolutnie nie zasługuje aby być częścią UFC.”

Temat walki pomiędzy Rondą i Cris ciągnie się już od bardzo dawna. Kiedy Cris walczyła w wadze piórkowej, nie było szans na pojedynek obu zawodniczek, dlatego Brazylijka zdecydowała na zejście do kategorii koguciej i miała zadebiutować w nowej dla siebie wadze w grudniu. Jednak kontuzja zmusiła ją do przesunięcia tych planów. Musimy zatem ZNÓW uzbroić się w cierpliwość.

6 thoughts on “Ronda Rousey: „Cris Cyborg powinna być oskarżona o usiłowanie zabójstwa”

  1. to cris na tym zdjęciu ? czy ronda ? bo juz chciałem pisać że: „dlaczego nie daliście zdjęcia Rondy -przynajmniej byłoby co oglądać” ale im bardziej się przyglądam tym bardziej nie jestem pewien 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.