Ronda Rousey będzie trenować z „największym s***synem wśród zapaśników”

Mistrzyni wagi koguciej UFC Ronda Rousey w najbliższej walce zmierzy się z Sarą McMann, która reprezentuje olimpijski poziom zapasów. Dlatego też „Rowdy” przygotowuje się do niej z innym olimpijczykiem.

Jest nim Joe Warren, opisujący się sam jako „największy s***syn wśród zapaśników”. Według niego, zna zapasy pod MMA lepiej niż ktokolwiek inny:

„Będę pomagał Rondzie w nauce zapasów. Cieszyłbym się mogąc pomagać każdej z nich, bo obie są świetnymi zawodniczkami. Rozumiem zapasy w MMA lepiej niż ktokolwiek inny. Są inne, niż normalne zapasy. Ja jestem największym s***synem wśród zapaśników. Jeśli uda Ci się zdobyć moją pomoc, też będziesz świetny”.

Warren w 2006 został mistrzem świata w zapasach w wadze 132 funtów. W 2008 był faworytem do zwycięstwa IO w zapasach, ale nie dopuszczono go z powodu wykrycia metabolitów marihuany w organizmie. Trenował w centrum przygotowań olimpijskich z Sarą McMann.

Rousey jest brązową medalistką IO z 2008 w judo. W klatce jest niepokonana – jej rekord to 8 zwycięstw, wszystkie przez poddanie.

5 thoughts on “Ronda Rousey będzie trenować z „największym s***synem wśród zapaśników”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *