„Ronda odejdzie albo do filmów albo do kategorii 125 funtów”

Cris "Cyborg" Justino / Invicta FC
Cris „Cyborg” Justino / Invicta FC

Mistrzyni wagi piórkowej Invicta FC Cristiane „Cyborg” Justino, chce doprowadzić do walki z mistrzynią wagi koguciej UFC Rondą Rousey za wszelką cenę.

Świat MMA obiegła już wiadomość, że Cris podpisała kontrakt z UFC (pod pewnymi warunkami). „Cyborg” wie, że Rousey nie będzie chciała walczyć z nią w catchweight i uważa, że „Rowdy” ucieknie albo do filmów albo do niższej wagi, byle tylko uniknąć konfrontacji z Brazylijką. Justino odniosła się również do zarzutów używania sterydów w 2011, które kosztowały ją utratę pasa mistrzowskiego Strikeforce oraz faktu, że Rousey jest chętna walczyć w catchweight z byłą gwiazdą MMA Giną Carano, czy też mistrzynią boksu Lailą Ali.

„Twoje wymówki żeby ze mną nie walczyć padną, tak samo jak ty padniesz gdy wejdziemy razem do klatki. Przestań w końcu powoływać się na mój incydent ze sterydami, jestem czysta! Wiesz, że przeszłam wiele testów antydopingowych, nawet takich losowych. Nie masz już wymówek, żeby się chować. Lorenzo dał mi kontrakt do podpisania, jestem tu i idę po ciebie. Ty pewnie albo uciekniesz do filmów albo do kategorii 125 funtów. Już raz uciekłaś ode mnie z wagi 145. Nigdy nie będziesz najlepsza, jeśli nie będziesz bić się z najlepszymi. Nie bój się. Fani widzą, że ja chcę tej walki i po nią idę, a ty tylko gadasz. Miej trochę szacunku dla fanów. To żenujące, że chciałaś walczyć w wyższej wadze z Giną i Lailą, a ze mną nie. Tak czy siak, idę po ciebie. Przestań się chować i szukać wymówek. Możesz mieć 99 powodów, żeby ze mną nie walczyć, ale fakt bycia nas obu w UFC nie jest jednym z nich.”

Rousey (11-0) w kolejnej walce zmierzy się z Bethe Correią (9-0) na gali UFC 190 w Rio de Janeiro. Justino (13-1) czeka na wyznaczenie nowej rywalki.

„Cyborg” umieściła na twitterze dość zgryźliwy obrazek: „Ronda, przyjedź do Brazylii, czekamy na ciebie. Weź mamę.”

11 thoughts on “„Ronda odejdzie albo do filmów albo do kategorii 125 funtów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.