Romero podpisał kotrakt z Bellatorem

(fot. mmaweekly.com)

Bellator Fighting Championship ogłosił pomyślne podpisanie kontraktu z niepokonanym zawodnikiem wagi piórkowej Williamem Romero.

„Fani MMA zza północnej granicy znają nazwisko Williama Romero a teraz fani z USA będą mieli okazję go poznać”, powiedział założyciel i dyrektor generalny Bjorn Rebney. „Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy go powitać w naszej organizacji.”

Romero jest drugim z dziewięciu zapowiadanych zawodników do turnieju w wadze piórkowej w drugim sezonie Bellatora. Na początku tygodnia organizacja ogłosiła także pozyskanie innego zawodnika, urodzonego w Rosji Georgi’a Karakhanyan’a.

Romero jest byłym członkiem Kanadyjskich Sił Zbrojnych, spadochroniarz został wprowadzony w świat mieszanych sztuk walki przez Randy’ego Granta, brata TJ Granta zawodnika wagi półśredniej UFC.

„Szybko zrozumiałem, że MMA jest moim powołaniem i że urodziłem się aby to robić”, powiedział Romero.
„Oglądałem pierwszy sezon Bellatora i byłem pod ogromnym wrażeniem tego jaki poziom reprezentują zawodnicy. Mam teraz tylko nadzieję, że dobrze zaprezentuję się w tej organizacji i pokażę światu co ludzie z Kanady już potrafią.”

Rekord walk MMA Romero jest na poziomie 5-0 od czerwca 2008 kiedy przeszedł na zawodowstwo. Bellator przewiduje ogłoszenie pozostałych zawodników prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Sezon 2 rozpocznie się 8 kwietnia na Fox Sports Network.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *