Roger Gracie wraca do kategorii półciężkiej i zawalczy z Jamesem McSweeneyem na ONE FC 23

Organizacja ONE FC dodała cztery walki do karty na gali ONE FC 23, która odbędzie się 5 grudnia w Manili na Filipinach. Na tej właśnie gali zadebiutuje Roger Gracie.

Roger Gracie (6-2) nie walczył odkąd przegrał z Timem Kennedy w swoim debiucie w UFC w lipcu 2013. Teraz Gracie wraca do dywizji półciężkiej i zmierzy się Jamesem McSweeneyem (14-11). „The Hammer” ma za sobą dwie walki w ONE FC, które zakończyły się zwycięstwem z Chrisem Lokteffem i Cristiano Kaminishi.

W kolejnej walce zobaczymy byłego mistrza wagi piórkowej Honorio Banario (8-4), który po trzech porażkach z rzędu będzie chciał się odbudować i zmierzy się z Herbertem Burnsem (4-0). Trzecie zestawienie, to konfrontacja Kevina Belingona (12-4) z byłym mistrzem Shooto Koetsu Okazaki (10-3-1). Czwartą walką będzie pojedynek walka rewanżowa między zawodnikami wagi półciężkiej Sylvainem Potardem (7-4) i Jakem Butlerem (4-1).

Walką wieczoru gali ONE FC 23 będzie pojedynek o pas wagi koguciej między mistrzem Bibiano Fernandesem (16-3) i niepokonanym Dae Hwan Kimem (10-0-1).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.