Robert Maruszak vs. Michał Wlazło na KOK w Gdańsku!

Ten pojedynek wisiał w powietrzu już od pewnego czasu. Kiedy rozmawialiśmy Robertem po jego walce na gali FEN 4 w Sopocie, na temat ewentualnego starcia z Michałem, nic jeszcze nie było pewne. Dziś jest to już oficjalną informacją – Maruszak i Wlazło zmierzą się ze sobą KOK w Gdańsku!

Organizacja International Bushido Federation ma niespodziankę dla polskich sympatyków Sztuk Walki w postaci derbowego pojedynku na zasadach K-1 jaki nastąpi na gali King Of Kings World GP 2014 In Gdańsk w dniu 17-go października. Zmierzą się w niej dwaj tytani wagi ciężkiej: Michał Wlazło z Forfit Gdańsk i Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk. Właśnie fakt, iż obaj są z jednego miasta i reprezentują konkurencyjne kluby będzie miało decydujący wpływ na ich nieugiętą postawę i zaciętość. Gala KOK World GP 2014, da im możliwość porównania umiejętności.

Prezes Donatas Simanaitis bez wahania podpisał kontrakt na tak atrakcyjny pojedynek wywołujący wiele emocji. Robert Maruszak także złożył podpis a zgoda Michała Wlazło da kibicom to czego oczekują – wspaniale zapowiadający się bój. Nie ma co ukrywać, że obaj nie darzą się sympatią i trenowali niegdyś razem. To dodatkowy aspekt nakręcający spiralę emocji. Jej erupcja nastąpi w hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie.

Obaj są wyróżniającymi się postaciami polskiego Kickboxingu i MMA. Michał Wlazło to wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai, czołowy zawodnik polskiej formuły K-1 i uczestnik prestiżowego turnieju Biggers Better transmitowanego do wielu krajów świata przez stację Eurosport. Ma za sobą także zwycięstwa w MMA. Z kolei Robert Maruszak to zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu w 2014 roku i mistrz Polski w Thaiboxingu z 2013. On także walczy w MMA i jest wszechstronnym zawodnikiem.

Na ten pojedynek warto się wybrać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania dwóch gigantów wagi ciężkiej Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

 

Informacja Prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.