Robert Jocz przed BOTE 2

Beast of the east / Jocz from Video Clockwork on Vimeo.

THUNDERBOLT-Nick jaki przychodzi mi na myśl kiedy sięgam po walki Jocza. Cicho i spokojnie o Robercie w rodzimych kątach ,a przecież to zawodnik, który nasze godło dumnie niesie na sam szczyt europejskiego mma. (18-5-0) oto jego rekord ,a wśród tych cyfr kryją się nazwiska takie jak Antonio Mendes,Rodney Glunder,Mikhail Zayats,Siyar Bahadurzada, Lucio Linhares . Podczas walki na twarzy Roberta trudno wyczytać emocje. MMA to pasja , w której nie ma miejsca na panikę bądź niekontrolowaną ekscytację. To krótko mówiąc profesjonalizm!

Promotorzy Roberta nie mają z nim wiele pracy. Ten zawsze rzetelnie przygotowuje się do walki,podejmuje każde wyzwanie,nie marudzi. Oponenci chętnie widzą się naprzeciw Jocza gdyż dobrze mieć kogoś takiego w swym rekordzie. Niestety dla przeciwników Roberta ten rekord jest wyższy o dodatkową porażkę! Tak bo THUNDERBOLT to grom który z niszczycielską siłą spada na przeciwnika i nie pozostawia złudzeń że Jocz to urodzony wojownik.
12.06.2010 Gdynia,tam spróbuje swych sił James „THE MESSENGER” Zikic (18-5-2). Jego cyfry kryją postacie jak Fabricio Werdum,Vitor Belfort czy Evangelista Santos. Jaką wiadomość tym razem przyniesie Zikic? Wiemy, że będzie brzmieć świetny pojedynek i wierzę ,że z dopiskiem Robert znów niezwyciężony!

Maciej”ALF”Glabus

2 thoughts on “Robert Jocz przed BOTE 2

  1. Łoł! Nie wiedziałem, że się nie znam na szkoleniu do MMA. I inni Polacy też. Ciekaw jestem tylko skąd taka znajomośc rzeczy u Jocza. Nie przypominam sobie, aby że zbyt dużą liczbą polskich trenerów miał do czynienia. A skoro się na Janka powołuje, to radziłbym zapytać Janka, czy jego zdaniem Grzesiek i Gienek się na MMA nie znają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *