Robert Burneika vs Marcin Najman na MMA ATTACK 2?

(fot. sfd.pl)

Robert Burneika vs Marcin Najman na MMA ATTACK 2? To jeszcze nic pewnego I żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła tej informacji. Dziś w rozmowie telefonicznej z osobą związaną z organizacją MMA ATTACK niewiele mogłem się dowiedzieć ponieważ organizatorzy nie chcą zdradzać szczegółów mówiąc jedynie, że wkrótce przedstawią kartę walk.

Przypomnijmy, że Marcin Najman ma już za sobą jedną walkę w tej organizacji w formule K-1 z Przemysławem Saletą. Walka zakończyła się szybciej niż się zaczęła przez kontuzję nogi (pęknięty piszczel) Marcina Najmana po nieudolnych low kick’ach.

Robert Burneika znany bardziej pod pseudonimem „Hardkorowy Koksu” to pochodzący z Litwy zawodowy kulturysta mieszkający obecnie w Las Vegas. Robert znany jest także z tego, że w internecie pojawiały się jego videoblogi prezentujące treningi oraz omawiające dietę.

Czy występ „Koksa” w formule MMA, która jest mu praktycznie obca to dobry pomysł? Wszyscy pamiętamy przecież pierwsze pojedynki Mariusza Pudzianowskiego, którego masa mięśniowa bardzo przeszkadzała. Co prawda Robert Burneika może pochwalić się znajomością z Robertem Drysdale i brał udział w kilku zajęciach BJJ ale czy to wystarczy aby brać udział w walkach MMA w których przecież walczy się przekrojowo?

31 thoughts on “Robert Burneika vs Marcin Najman na MMA ATTACK 2?

  1. Czy oni z Polskiego MMA chcą takimi zawodnikami jak Najman i Burnejko (z całym szacunkiem do tego drugiego, który jest wybitnym kulturystą) koniecznie zrobić żenadę i cyrk.Z resztą nie wierzę by Burnejko chciał ryzykować kontuzją w jakiejkolwiek formule walki on ma przyszłość w kulturystyce gdzie jest predysponowany i oddany więc nie wierzę w takie śmieszne plotki, a Najmanowi proszę podziękujcie już bo to dno farsa i żenada… !!!

  2. Byłby to pojedynek bardziej celebrytów niż zawodowych fighterów. Mimo to, trochę wbrew logice, byłbym ciekaw postawy Hardcorowego Koksa w walce MMA lub K1. Natomiast co do jego przeciwnika to już wszystko zostało powiedziane i bardzo chciałbym nie oglądać ani nie słyszeć więcej o tym panu.

  3. dla mnie to niech sie bija to jest MMA przypomnijcie sobie czasy PRIDE 😛 moze byc ciekawie przeciez tu chodzi o show !:> a i tak wiadomo ze obydwoje nie podbija sceny MMA, ale popatrzec z checia popatrze 😛 wiec ja jestem ZA!!!

  4. Maciej: TAK TAK !!!!!!!!!! TO JEST TO I ZAMKNAC MRODE HEJTY JEBANE JAK SIE COS NIE PODOBA TO NIE OGLADAC ;] ALBO TEZ MOGLOBY NYC NAJMAN MALYSZ ALBO MROCZEK

    znowu ludzi próbujesz bluzgać śmierdzacy bękarcie starej lepiej pilnuj szmaciarzu HAHAHAHAHAHA

  5. Jason: Jak dla mnie to tylko PRowa plota nic wiecej

    Mam dokładnie takie same odczucia. Gdyby do walki miało dojść, to w jakiś sposób dano by to do zrozumienia, aby podbudować napięcie. Natomiast gadanie, że ukażą kartę walk za jakiś czas – to po prostu niezaprzeczanie plotce i trzymanie w niepewności, a plotka się rozchodzi. Niby nie jest to złe, ale niektórzy mogą biadolić na Roberta, że ma takie głupie pomysły. Ale pewnie po wszystkim to sprostują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *