Roast Popka – zapraszają (lub nie) Robert Biedroń, Sobota, Bilguun i „Juras”

Zanim Popek Monster wejdzie do klatki KSW, by zmierzyć się z Robertem Burneiką na gali KSW 39 Colosseum, zostanie bohaterem roastu.

Kiedy odbędzie się roast: 11 marca 2017 r., godzina 20:00
Gdzie: Warszawa – Hala Koło, ul. Obozowa 60

Czym jest roast:
Roast, czyli stand-upowa impreza podczas której wszyscy występujący wygłaszają komediowe monologi o sobie nawzajem, ze szczególnym uwzględnieniem żartów o głównej gwieździe, której monolog kończy całą imprezę. W roaście uczestniczą przyjaciele, znajomi oraz fani roastowanego, a także zaproszone gwiazdy (często kontrastujące z główną gwiazdą). Ich wystąpienia przyjmują formę komediowych obelg, pochwał, dziwacznych historii prawdziwych i nieprawdziwych oraz sympatycznych komentarzy, dzięki czemu roast nie polega na poważnej krytyce, czy znieważaniu się a jest imprezą opartą na wzajemnym szacunku i sympatii.

Dlaczego Roast Popka:
Nie ukrywajmy – musiało do tego dojść! Popek to prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjna z postaci polskiego szeroko pojętego show-biznesu. Raper, muzyk, zawodnik mma – mający zarówno miliony fanów, jak i krytyków.

Z jednej strony – skaryfikacja, wytatuowanie gałek ocznych, ukrywanie się przed policją, wulgarne piosenki, będące hitami sieci, a z drugiej – działalność charytatywna, wychowanie córki, mające miliony wyświetleń utwory gloryfikujące matkę artysty, czy przezwyciężanie swoich wad i słabości.

Między innymi to sprawia, że wobec Popka niewiele osób pozostaje obojętnych.

Podczas roastu bez żadnych zahamowań i narzucanych przez telewizję ograniczeń wyśmiane zostaną wszystkie pozytywne i negatywne oblicza Popka. Postaramy się także w komediowej formie zgłębić fenomen jego popularności, wykpimy absurdy działania wymiaru sprawiedliwości, hipokryzję polskiego show-biznesu oraz wszystkie inne świętości, z których chcielibyście się śmiać, ale nie wiecie, czy wypada.

Roast Popka to największe tego rodzaju wydarzenie komediowe w Polsce. Nie jest realizacją telewizyjną i obejrzeć w całości będzie go można tylko na żywo.

Bilety (w cenie od 40 zł) do kupienia w Empikach oraz na stronach:

eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/widowiska/rewie-show/roast/

Eventim.pl: http://tinyurl.com/roasteventim

Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/koncerty/roast-popka-4878/

KupBilet.pl: https://kupbilet.onet.pl/roastpopka

kupbilecik.pl: http://www.kupbilecik.pl/impreza-16416-roast.popka.warszawa.html

biletyna.pl: http://tinyurl.com/roastbiletyna

Progresja: http://progresja.com/events/roast-popka/

Szczegóły: www.facebook.com/roastpopka oraz www.facebook.com/events/401307436874270/

Na roaście wystąpią:

Sobota – szczeciński raper, związany z wytwórnią StoproRap. Jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych osób na polskiej scenie hip hopowej – ma prawie milion fanów na facebooku. Wraz z Popkiem i producentem Matheo współtworzy projekt Trzech Króli.

Robert Biedroń – polityk, obecnie prezydent Słupska. Wcześniej poseł na Sejm VII Kadencji. Działacz na rzecz praw osób LGBT, pomysłodawca i założyciel Kampanii Przeciw Homofobii.

Maciej Kawulski – współwłaściciel największej organizacji MMA w Europie – Federacji KSW, w której występuje Popek. W przeszłości także zawodnik mieszanych sztuk walki.

Maciej Dąbrowski – reżyser telewizyjny, obecnie znany przede wszystkim ze swojego kanału na youtube – „Z Dupy”, który śledzi regularnie ponad 1 mln subskrybentów oraz ponad 688 tysięcy fanów na facebooku. Znany z kontrowersyjnego poczucia humoru i bezpardonowego obnażania otaczającej nas hipokryzji. Występował na roaście Karola Paciorka.

Kazimiera Szczuka – krytyczka literacka, nauczycielka akademicka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, ale także jedna z najbardziej znanych działaczek feministycznych w Polsce. Kompletne przeciwieństwo Popka.

Renata Dancewicz – aktorka mająca na koncie udział w kilkudziesięciu filmach; od lat występująca także w serialu „Na Wspólnej”. Zdeklarowana feministka i ateistka. Jest także zapaloną brydżystką.

Bilguun Ariunbaatar – Przez wiele lat bawił publiczność programu „Szymon Majewski Show”. Nie ma w Polsce gwiazdy, której by nie wkręcił.

Patryk Czebańczuk (Po prostu Stand-up) – obdarzony bezczelną charyzmą komik z Łodzi. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego oraz na roastach Tego typa Mesa, Michała Wiśniewskiego i Karola Paciorka.

Paweł Chałupka (Po prostu Stand-up) – komik z Warszawy. Na scenie od 2011r. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych” oraz na roaście Tego Typa Mesa.

Adam Van Bendler (Stand-Up Trójmiasto) – Komik, stand-raper. Brał udział w programie Kuby Wojewódzkiego, a ostatnio występuje wraz z Abelardem Gizą. Roastował do tej pory m.in. Tymona Tymańskiego.

Juliusz Sipika (Stand-Up Łódź) – komik, który od ponad trzech lat występuje i zadziwia dystansem do siebie. Podobnie jak inni występujący na roaście stand-uperzy wystąpi także w nowym programie Comedy Central – Comedy Club.

Cezary Ponttefski (Stand-up Lublin)– występuje od 2011 roku, zatem nie dziwi, że Popek nie jest pierwszym raperem na jego stand-upowej drodze – wcześniej roastował Gospela.

Marcin Wieczorek (Polski Stand-up) – warszawski komik i organizator imprez komediowych, występujący od 2011 roku. Wcześniej członek grupy Stand-up Polska, występował i współorganizował roasty Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa oraz cykl imprez Polska Liga Stand-upu.

Imprezę poprowadzą: Łukasz Sychowicz & Marcin Sońta – dwaj zaprzyjaźnieni scenarzyści, którzy pisali teksty do programów Szymona Majewskiego, do „Tańca Z Gwiazdami”, ale także dla Maćka Stuhra, czy scenariusz sztuki do Och-Teatru. Pierwszy jest dziennikarzem TVN Turbo i prowadził Roast Tego Typa Mesa a drugi od wielu lat jest jednym z najbardziej charakterystycznych głosów Radia Zet.

Oprawa muzyczna: RAU – raper, producent muzyczny, kompozytor i dj, czyli człowiek-orkiestra. W 2016 roku ukazał się jego debiutancki album „Konkretna Rozrywka”. Jest autorem muzyki do licznych kampanii społecznych i reklam (m.in. tegoroczna piosenka WOŚP).

Chcesz zroastować Popka? Nic Prostszego! Wszystkich fanów i hejterów zachęcamy do zroastowania Popka. Wystarczy nagrać filmik z żartami na Króla Albanii i zamieścić u siebie na portalach społecznościowych z hasztagiem #roastpopka. Najlepsze nagrania puścimy w trakcie imprezy na żywo. Tylko jedna uwaga – mogą trwać maksymalnie 80 sekund, bo dłużej Popek nie wytrzyma.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *