Roan Carneiro kontuzjowany. Urijah Hall zawalczy z Gegardem Mousasi na UFC Fight Night 75

uk.askmen.com
uk.askmen.com

Kontuzja Roana Carneiro spowodowała pewne zmiany na karcie walk UFC Fight Night 75 dlatego z Gegardem Mousasi zawalczy Urijah Hall.

Roan Carneiro (20-9 MMA, 3-3 UFC) swoją ostatnią walkę stoczył na UFC 184 pokonując przez poddanie Marka Munoza. To był powrót „Jucao” do UFC po ponad sześciu latach. Po zwycięstwie z Munozem, Carneiro musiał poddać się operacji łokcia i nie wiadomo, czy obecna kontuzja ma związek z tamtym urazem.

Gegardowi Mousasi (37-5-2 MMA, 4-2 UFC) już nie pierwszy raz zmienia się rywal podczas jego bogatej kariery. Pierwsze cztery walki w UFC, to na przemian zwycięstwa i porażki jednak dwie ostatnie walki z Danem Hendersonem i Costasem Philippou zakończyły się zwycięstwem Gegarda. Teraz „The Dreamcatcher”, były mistrz Strikeforce i DREAM ponownie wróci do Japonii po ponad pięciu latach.

W udanym powrocie Mousasiego do Japonii będzie chciał namieszać Urijah Hall (11-5 MMA, 4-3 UFC) dla którego będzie to najważniejsza walka w karierze. Uczestnik “The Ultimate Fighter 17” w swojej ostatniej walce na UFC Fight Night 73 pokonał przez TKO Oluwale Bamgbose i będzie starał się teraz wygrać piątą walkę w UFC.

One thought on “Roan Carneiro kontuzjowany. Urijah Hall zawalczy z Gegardem Mousasi na UFC Fight Night 75

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *