RIZIN zapowiedziało swoją kolejną galą RIZIN 27: Nagoya

Japońska organizacja RIZIN ogłosiła osiem walk kolejnej gali RIZIN 27, z walką rewanżową o tytuł mistrzowski w wadze super atomowej kobiet w głównym pojedynku wieczoru między mistrzynią Ayaką Hamasaki a Kanną Asakurą.

Rizin 27 odbędzie się w niedzielę, 21 marca w Nippon Gaishi Hall w Nagoi w Japonii. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez RIZIN Live PPV.

Na czele potwierdzonych walk jest rewanżowy pojedynek w wadze super atomowej pomiędzy broniącą tytułu Ayaką Hamasaki i byłą przeciwniczką Kanną Asakurą.

Dwukrotna mistrzyni Hamasaki (21-3) zdobyła wakujący tytuł 49 kg pokonując Asakurę na gali RIZIN 14 w Sylwestra 2018 roku, ale straciła tytuł na rzecz Seo Hee Ham z Korei Południowej w swojej trzeciej obronie tytułu na RIZIN 20 rok później.

Hamasaki odbiła się od porażki zwycięstwem przez poddanie nad Tomo Maesawą na RIZIN 22, aby zapewnić sobie kolejną szansę na wakujący tytuł na RIZIN 26, gdzie poddała Miyuu Yamamoto w pierwszej rundzie przez duszenie nożycowe nogami, dzięki czemu odzyskała tytuł.

Teraz Hamasaki ponownie zmierzy się z Asakurą (18-4), która ma za sobą cztery wygrane walki.

Od czasu porażki z Hamasaki w 2018 roku, Asakura pokonała Aleshę Zappitellę, Jayme Hinshaw, Mizuki Furuse i Ai Shimizu, aby wrócić z powrotem na szczyt listy pretendentek w dywizji 49 kg.

Na gali wystąpi również brazylijski grappler Roberto de Souza (10-1), który zmierzy się z japońskim weteranem i byłym królem dywizji lekkiej Pancrase Kazukim Tokudome (20-10-1).

Poniżej aktualna karta walk gali RIZIN 27:

RIZIN 27: Nagoya

Data: 21.03.2021
Miejsce: Nippon Gaishi Hall, Nagoja – Japonia

Walka o tytuł wagi super atomowej
49 kg: Ayaka Hamasaki (c) vs. Kanna Asakura 2

Co-main event
71 kg: Roberto de Souza vs. Kazuki Tokudome

120 kg: Tsuyoshi Sudario vs. Kazushi Miyamoto
66 kg: Kleber Koike Erbst vs. Kazumasa Majima
71 kg: Koji Takeda vs. Takasuke Kume
66 kg: Tetsuya Seki vs. Yoshinori Horie
61 kg: Shooto Watanabe vs. Takumi Tamaru
57 kg: Yutaro Muramoto vs. Seigo Yamamoto
61 kg: Kazuma Sone vs. Hiroki Yamashita
57 kg: Kohei Sugiyama vs. Yuki Ito

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *