Rico Verhoeven pokonał Jamala Ben Saddika w kapitalnym boju na gali GLORY Collision 3

GLORY Kickboxing

Wojna. Nie ma innego sposobu, aby opisać walkę pomiędzy Rico Verhoevenem i Jamalem Ben Saddikiem w pojedynku o pas mistrza wagi ciężkiej na gali GLORY Collision 3.

Ci dwaj zawodnicy wagi ciężkiej zmierzyli się po raz drugi w walce wieczoru, która okazała się świetnym widowiskiem. Ben Saddik okazał się bardzo trudnym przeciwnikiem, który mocno porozbijał Holendra. W pewnym momencie Marokańczyk był blisko skończenia Verhoevena ciosami.

Ostatecznie mimo mocno spuchniętego oka, Verhoeven zwyciężył, pokonując Ben Saddika przez TKO w 56 sekundzie 4 rundy.

Verhoeven miał przewagę w pierwszej rundzie zanim został ogłuszony prawym sierpowym przed gongiem.

W drugiej rundzie, Verhoeven zaliczył deski po mocnym prawym Ben Saddika. Marokańczyk dążył do skończenia, ale nie był w stanie ubić Rico, który miał ogromną opuchliznę pod lewym okiem. Rico krwawił również z rozcięcia – rana była sprawdzana kilka razy w trakcie walki.

Ben Saddik był wyczerpany w trzeciej rundzie, ale wciąż był niebezpieczny. Verhoeven był w lepszej sytuacji. Uderzył Ben Saddika po gongu. To rozwścieczyło Mike’a Passeniera, legendarnego trenera pracującego w narożniku Marokańczyka.

W czwartej rundzie, Verhoeven pokazał charakter rozbijając rywala. Po serii ciosów Ben Saddik przechylił się przez liny a sędzia Atsushi Onari rozpoczął liczenie. Ben Saddik nie mógł kontynuować walki.

„To była piekielnie dobra walka. W końcu znalazłem rytm. On zaczynał się męczyć. Włożyłem w to całe serce” – powiedział Verhoeven.

One thought on “Rico Verhoeven pokonał Jamala Ben Saddika w kapitalnym boju na gali GLORY Collision 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *