Ricardo Arona oficjalnie na ADCC!

Dzisiaj wieczorem Brazylijskie serwisy podały informacje o oficjalnym przyjęciu zaproszenia Ricardo Arony do startu w tegorocznym turnieju ADCC.

„To jest dla mnie bardzo ważne, gdy przestałem startować w ADCC, przeszedłem do MMA. To będzie dla mnie poraz kolejny to samo. Przejście z jednej formuły do drugiej. Bardzo ważne dla mnie jest by zacząć zwów tą drogą”


„Postaram się przygotować dobrą wytrzymałość, poprawić technikę, pozycje. Moim celem jest zwycięztwo, tylko zwycięztwo. Więc przygotuje mój umysł na wygraną, poraz kolejny. Jestem niepokonany w ADCC, i taki chcę pozostać”

Ricardo Arona powiedział także o możliwej walce z Fiodorem na zasadach ADCC.

„Rozmawiałem z Wagnerem o możliwej walce z Fiodorem. Aktualnie waży 115kg, dla mnie to dobra wiadomość, nie mam żadnych problemów z jego wagą. Chciałbym bardzo mocno zawalczyć z nim. Jeśli dojdzie do tej walki, będzie wspaniale.”

Dowiedzieliśmy się także, że Ricardo waży aktualnie 94kg, startować będzie w kategorii do 99kg, oraz całkiem możliwe, że zobaczymy do w wadze absoluto w walce z Fiodorem Emelianenko. Najpierw jednak Ricardo musi przejść ćwierćfinały ADCC, które zaczynają się 6 lutego, w Rio de Janeiro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *