Renato „Pezinho” rywalem Mateusza Gamrota na KSW 36

kswmma.com
kswmma.com

Zwycięzca turnieju Aspera FC: Road to KSW – Renato „Pezinho” Gomes Gabriel (19-8, 12 KO, 4 Sub) zmierzy się z Mateuszem Gamrotem (11-0, 4 KO, 2 Sub) w jednej z trzech głównych walk gali KSW 36, 1 października w Zielonej Górze.

Dla niepokonanego zawodnika Ankosu MMA Poznań będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego tytułu w wadze lekkiej. 25-latek zdobył pas w maju, pokonując na KSW 36 znakomitego Francuza Mansoura Barnaouiego. Było to już siódme zwycięstwo popularnego „Gamera” w ringu i klatce największej organizacji w Europie, siódme bez straty choćby jednej na rzecz rywala.

29-letni Brazylijczyk zapewnił sobie angaż w KSW, zwyciężając w lipcowym turnieju na gali Aspera FC 41. Efektownie walczący uderzacz potrzebował niecałych sześciu minut na odprawienie Fernando Aparecido i Thiago Naty. W ubiegłym roku „Pezinho” pokonał też dwukrotnego pretendenta do tytułów KSW, znanego z pojedynków z Mamedem Khalidovem i Aslambekiem Saidovem, Daniela Acacio.

Ostatnie bilety na galę KSW 36, w tym najlepsze wejściówki na płytę są dostępne na eBilet.pl i aBilet.pl.

Wiadomość prasowa

2 thoughts on “Renato „Pezinho” rywalem Mateusza Gamrota na KSW 36

  1. O losie …. Niedługo przeciwnikiem bedzie Jose Arcadio Morales … Heheh Parodia MMA gościu wzięty prosto z plaży walczy o pas ( wiem wiem ze KSW ) ale zawsze to jakiś pas … Szkoda tylko Gamera ! Ale w sumie hajs sie zgadza ogórki też wiec luz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *