Renato Moicano chce walki z Cubem Swansonem na UFC 226

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Brazylijczyk rzuca wyzwanie wysoko notowanemu rywalowi.
Podczas gali UFC 223 Renato Moicano (12-1-1, 4-1 w UFC, #9 w rankingu UFC) odniósł kolejne znaczące zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie pokonując Calvina Kattara (18-3, 2-1 w UFC, # w rankingu UFC). Po wygranej Brazylijczyk zapowiadał, że chciałby zmierzyć się z wygranym konfrontacji: Frankie Edgar (23-6-1, 17-6-1 w UFC, #3 w rankingu UFC) vs. Cub Swanson (25-9, 10-4 w UFC, #5 w rankingu UFC) jednak zdaje sobie sprawę z tego, że najbardziej realnym scenariuszem jest walka z Swansonem.

Myślę, że idealnym scenariuszem byłaby walka z Frankie Edgarem. Bardzo bym tego chciał, ale jestem nowy w UFC i nie mam dużego nazwiska a on już wyzwał do walki wygranego pojedynku Brian Ortega vs. Max Holloway tak, więc na pewno nie zawalczy z kimś, kto jest tak nisko w rankingu jak ja.

Od tamtej pory nie myślę o idealnym scenariuszu. Myślimy, że walka z Cubem Swansonem byłaby dobrym testem i dobrą walką dla nas obu. On był na fali zwycięstw w UFC przed ostatnimi porażkami. On nadal jest kimś, kogo trzeba pokonać przed walką o pas.

Moicano chciałby zmierzyć się ze Swansonem podczas mocno obsadzonej gali UFC 226, która odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *