Renan Barao wypada z UFC 177


Zastąpi go Joe Soto.

Były mistrz miał zrewanżować się TJowi Dillashaw za utratę tytułu, niestety szansa na odzyskanie go będzie musiała trochę poczekać. Powodem są problemy ze zbijaniem wagi, Barao najprawdopodobniej zasłabł. Pierwsze informacje o tym podano trochę ponad godzinę przed oficjalnym ważeniem.

Jego miejsce zajmie legitymujący się rekordem 15-2 Joe Soto. Joe był zaplanowany jako rywal Anthony’ego Birchaka, pojedynek miał się odbyć tego samego wieczoru co walka o pas w karcie wstępnej. To być może największa szansa w życiu dla Soto, na pewno w dotychczasowej karierze. Na jego korzyść na pewno jest fakt, że i tak przygotowywał się do walki tego dnia. Gdyby zwyciężył na pewno byłoby to jeszcze większe zaskoczenie niż poprzednia walka TJa. Co ciekawe będzie to debiut tego zawodnika w UFC.

Nie tak dawno z jednej walk z udziałem Barao wypadł z kolei jego rywal – był to Dominick Cruz. Stało się to także późno, dwa dni przed walką – Cruz musiał ostatecznie zwakować tytuł na rzecz wtedy tymczasowego mistrza Barao, a jego miejsce w pojedynku zajął Urijah Faber.

15 thoughts on “Renan Barao wypada z UFC 177

  1. Gość dostał życiową szansę – dostaje TSa w debiucie w UFC tym samym ratując ME i tak słabej już jeśli chodzi o nazwiska gali. Oj, Dana będzie miał u niego ogromny dług wdzięczności.

  2. 1. Szykuję się jedna z gorszych gal szczególnie że jest niby ppv a poziom jest niższy niż na fight nightach czy foxie
    2. Soto zostałby pierwszym mistrzem bellatora i ufc 😉 ale nie sądze by był w stanie sprowadzić TJ do parteru a tylko tam ma jakieś szansę kojarzę że kiedyś wyciągnął słodką gogoplatę więc koleś partner ogarnia innymi słowy dam Soto 10% szans na jakąś cudowną akcję w parterze jeżeli TJ się rozkajarzy i da się sprowadzic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.