Remy Bonjasky o powrocie do kickboxingu i występie na GLORY 2 Brussels

Mijają trzy lata odkąd po raz ostatni widzieliśmy w ringu legendę kickboxingu wagi ciężkiej Remy’ego Bonjasky’ego. W sobotę 6 października ten stan dobiegnie końca i wreszcie „The Flying Gentelman” będzie mógł stoczyć pojedynek.

Jego przeciwnikiem będzie jedna z najjaśniejszych wschodzących gwiazd kickboxingu, Brazylijczyk Anderson „Braddock” Silva. Gala „GLORY 2 Brussels”, która odbędzie się w Vorst National Arena będzie największym wydarzeniem sportów walki w historii Brukseli.

„Chcę wrócić do walki ponieważ nie wykorzystałem swojej poprzedniej szansy przegrywając w 2009 roku z Semmym Schilltem. Rok 2012 jest rokiem w którym chcę ponownie stanąć w ringu. Z początku kiedy pojawiły się plotki o tym, że mógłbym wystąpić na gali organizowanej przez GLORY, pomyślałem że może być to moja szansa na powrót. Dzięki ciężkim treningom i pomocy ze strony trenerów wiem, że będę dobrze przygotowany do pojedynku. Nie chcę zawieść moich fanów ponieważ wiem, że liczą na mnie i chcę im pokazać, że „The Flying Gentleman” powrócił.

Uważam, że Glory World Series jest lepsze niż K-1 ponieważ mamy tutaj wszystkich najsilniejszych zawodników. Nie przejmuje się Andersonem „Braddockiem” Silvą tylko skupiam się na swoim talencie i mocnych stronach, ale z pewnością będzie to dobra walka. Ludziom podoba się moja technika „latającego kolana” i wiedzą, że jest to potężna broń więc jedno kolano na głowę i powinno być po walce.”

5 thoughts on “Remy Bonjasky o powrocie do kickboxingu i występie na GLORY 2 Brussels

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *