Relacja z seminarium w Lublinie z Rafałem Simonidesem

23 października na Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyło się seminarium Muay Thai. Wspólny trening na zaproszenie Macieja Walczykiewicza (Profighter Muay Thai Lublin) przeprowadził Rafał Simonides. Blisko osiemdziesiąt uczestników wzięło udział w specjalnie opracowanym przez Rafała systemie treningowym bazującym na doświadczeniu Rafała jakie zdobył ćwicząc i walcząc w Azji.

Prezentował on również techniki, których sam użył na ringu podczas walk. Powodzeniem cieszyła się zwłaszcza akcja łokieć po obrocie, pokazana na różne sposoby (przypomnijmy, że Rafał otrzymał nagrodę w postaci motoru właśnie za jedną z takich akcji podczas gali Muay Thai w Tajlandii).

Na seminarium wszyscy ćwiczyli solidnie, niezważając na pot i zmęczenie! Seminarium w Lublinie okazało się udanym wydarzeniem sportowym, dziękujemy Rafałowi Simonidesowi za przybycie, Profighter Muay Thai Lublin za organizację oraz wszystkim ćwiczącym gratulujemy odbycia trening Muay Thai !!

Rafał Simonides:
„Jestem bardzo zadowolony z seminarium w Lublinie, dziękuję za zaproszenie i miłe przyjęcie. Uczestnicy ćwiczyli solidnie i prezentowali dobry poziom, myślę więc że wspólnie spędzony czas przyniesie każdemu coś dla siebie i pozwoli dołączyć techniki , pewne zagadnienia i poszerzy wiedzę o boksie tajskim!!

Przesyłam pozdrowienia i podziękowania dla Maćka Walczykiewicza (Profighter Muay Thai Lublin) za sprawną organizację imprezy !!”

4 thoughts on “Relacja z seminarium w Lublinie z Rafałem Simonidesem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *