Relacja z Metamoris Pro + walki

Dzięki naszemu partnerowi gripnews.pl przedstawiamy relację, wyniki oraz kilka walk z Metamoris Pro.

Pierwszy pojedynek  Caio Terra vs Jeff Glover , po kilku „zabawowych ” akcjach rozpoczyna się prawdziwa walka.Glover i Terra głównie atakują nogi , po kilku fajnych akcjach z jednej i drugiej strony Jeff daje się złapać w trójkąt , broni się długo lecz Terra kończy pojedynek balachą.

Pojedynek numer 2- Kayron Gracie vs Rafael Lovato Jr

Panowie od początku walki nie dali sobie odpocząć , tempo dość ostre z obu stron.Rafael w pewnym momencie zachodzi plecy Kayrona ten jednak broni się. Po wymianach technik z obydwu stron Rafael zdobywa pozycję boczną a następnie idzie do 6/9 .Łapie kimurę i kończy pojedynek .

Walka numer 3 –Kron Gracie vs Otavio Sousa

Panowie od początku postawili na ostrą wymianę.Jednak to Otavio wydawał się lepiej przygotowany pod względem siłowym. Na zmianę wskakiwali sobie do gardy , ale nikt nie uzyskał jakiejś znacznej przewagi.Pod koniec pojedynku Kron przechodzi gardę Otavio i zajmuje pozycję boczną. Po pewnym czasie sprytnie przechodzi do balachy i moment później Otavio odklepuje dźwignię.

Pojedynek numer 4 –Dean Lister vs Xande Ribeiro

Początek nie zapowiadał nic specjalnego , zawodnicy zachowawczo „przechodzili” pierwsze 5 minut.Jednak pojedynek ożył na dobre.Dean schodzi do parteru Xande przechodzi jego gardę i zapina kimurę , przechodzi z niej do balachy jednak Lister wychodzi z opresji obronną ręką.Sytuacja po pewnym czasie powtarza się lecz tym razem wydaje się że Ribeiro zakończy pojedynek balachą , Lister ma wyprostowaną rękę i …wychodzi z tego.Pod koniec pojedynku Dean próbuje dzwigni na nogę , tym razem Xande się  broni.Pojedynek kończy się remisem.

Pojedynek numer 5 –Andre Galvao vs Ryron Gracie

Skazany na pożarcie Ryron , poradził sobie całkiem nieźle. Mimo że to Andre przez większość pojedynku atakował , nie mógł jednak znaleźć sposobu na nadspodziewanie luźno walczącego Gracie. Ryron wychodził raz za razem z sytuacji opresyjnych , tym samym remisując z Andre Galvao.

Pojedynek numer 6- Roger Gracie vs Marcus Buchecha

Ostatni pojedynek rozpoczął się od ataków młodego Marcusa. Tegoroczny mistrz świata absoluto zaatakował Rogera kluczem na stopę , ten jednak obronił sie skutecznie. Buchecha po pewnym czasie zachodzi plecy Gracie ten jednak i z tej opresji wychodzi obronną ręką .Po koniec pojedynku Marcus ponownie zachodzi plecy Rogera i przechodzi do balachy , wydaje się że skończy pojedynek przed czasem jednak Roger i tym razem broni sie skutecznie. Pojedynek kończy się remisem.

Metamoris Pro Marcus Almeida vs Roger Gracie

Metamoris Pro Kron Gracie vs Otavio Souza

Metamoris Bjj Kayron Gracie vs Rafael Lovato jr

Metamorsis Bjj Andre Galvao vs Ryron Gracie

Metamoris Bjj Caio Terra vs Jeff Glover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.