Reebok na drugiej gali UFC w Polsce

Reebok

Już 21 października w gdańskiej ERGO ARENIE odbędzie się druga w historii UFC gala organizowana w Polsce – UFC Fight Night. W karcie walk znalazło się aż sześć pojedynków, w których bój stoczą Polacy. Zawodnicy zmierzą się w strojach sygnowanych czerwoną deltą – logo marki Reebok – partnera strategicznego UFC.

Znana marka odzieżowa i jedna z najpopularniejszych organizacji promujących MMA na świecie połączyły siły trzy lata temu. W ramach strategicznego partnerstwa Reebok regularnie wspiera zawodników reprezentujących UFC. Część z nich to oficjalni ambasadorzy marki, tak jak Mistrzyni Świata – Joanna Jędrzejczyk. Od 2015 roku Reebok projektuje również stroje dla zawodników UFC oraz fanów organizacji.

Na początku września tego roku zaprezentowana została nowa kolekcja ubrań – Fight Night Collection. Dotychczasowe rzeczy sygnowane logo Reebok zostały wzbogacone o kilka innowacyjnych rozwiązań, a w specjalnej linii Legacy Series znalazły się stroje dla zawodników, którzy będą rywalizować w walkach wieczoru oraz pojedynkach mistrzowskich UFC.

Podczas gali UFC Fight Night w Gdańsku polska publiczność po raz pierwszy będzie mogła zobaczyć zawodników w ubraniach z charakterystyczną, czerwoną deltą. W ERGO ARENIE pojedynki stoczy sześciu Polaków – Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz, Marcin Helda, Oskar Piechota, Adam Wieczorek i Damian Stasiak. Walką wieczoru będzie batalia – Donald Cerrone kontra Darren Till. Ponadto zostanie przygotowana specjalna strefa Reebok z prezentacją odzieży z kolekcji UFC.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.