Reakcja Nate’a Diaza na konferencję prasową Mayweather vs McGregor w Los Angeles

fot. ufc.com

Wczoraj w Los Angeles odbyła się pierwsza z czterech konferencji prasowych przed walką bokserską między Floydem Mayweatherem i Conorem McGregorem. Co na to Nate Diaz?

Po konferencji przyszedł czas na opinie, komentarze i podsumowania w wykonaniu dziennikarzy, fanów oraz innych zawodników, a który z zawodników może dać najlepszy komentarz? Oczywiscie Nate Diaz, który dwukrotnie walczył z Conorem McGregorem wygrywając z nim pierwszą walkę przez poddanie i przegrywając rewanż przez większościową decyzję.

Nate Diaz napisał na swoim Twitterze dwa komentarze. Pierwszy, to właściwie akronim „Smh” (shaking my head), co oznacza reakcję kręcenia głową na coś głupiego lub zawód na kimś lub na czymś.

W drugim Tweet’cie, Diaz rozpisał się nieco bardziej:

— Oni nie mogą poradzić sobie z rzeczywistością, dlatego musieli mnie wyrzucić za trawkę.

3 thoughts on “Reakcja Nate’a Diaza na konferencję prasową Mayweather vs McGregor w Los Angeles

  1. Dla mnie od jest zalosny. Tak czeka na ta 3 walke, jak pies na kosc z obiadu. Pier… Rudego i walke z nim, ale jedynie o nim sie wypowiada. Siedzi mu w glowie, bo pojazal mu prawdziwe pieniadze. Oby nigdy ich nie zestawili.

  2. Myślę że jaro82 ma rację. Niestety Conor swoim zachowaniem przyciąga sporo uwagi i generuje duże sumy. Nikt nie potrafi sprzedać tak gali jak on dlatego większość zawodników liczy, że uda się z nim zawalczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *