Reakcja Jona Jonesa na zmiany w polityce antydopingowej USADA, które wprowadzono z jego powodu

Jon Jones Instagram

Jon Jones w interesujący sposób odpowiedział na wieść, że USADA zmieniła swoją politykę ze względu na jego poprzednią sprawę związaną z picogramami.

W niedawnym oświadczeniu dyrektora biznesowego UFC Huntera Campbella ujawniono, że poprzednia sprawa Bones’a spowodowała niedawne zmiany w polityce Amerykańskiej Agencji Antydopingowej.

„Sprawa Jona Jonesa była momentem, w którym wszyscy usiedliśmy i powiedzieliśmy: „Musimy spojrzeć na to, czym jest nauka, ponieważ odnosi się ona do listy zakazanych substancji”. I chcę wyrazić uznanie dla Jona, ponieważ przyjął krytykę jak nikt inny, ale wszystko, co się wydarzyło w tym przypadku okazało się prawdą i pomogło w ustaleniu, gdzie dziś jest nasza polityka”.

Wkrótce po usłyszeniu słów dyrektorów UFC, Jones podzielił się następującym komentarzem na Instagramie, w którym zadał następujące pytanie swoim krytykom i fanom.

„Mając na uwadze, że nie jeden, ale dwaj biologiczni bracia są mistrzami Super Bowl, czy jest możliwe, że jestem po prostu utalentowanym przez Boga zawodnikiem o solidnej etyce pracy?”

Jon Jones powróci do Oktagonu w walce wieczoru gali UFC 247, która odbędzie się 8 lutego w Houston w Teksasie, gdzie połozy na szali swój tytuł mistrza wagi półciężkiej. Jego rywalem będzie niepokonany Dominick Reyes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *