Reakcja Demiana Mai na zakontraktowanie walki Woodley vs Thompson 2 i odpowiedź Woodley’a

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czołowy zawodnik wagi półśredniej UFC Demian Maia z pewnością zasługuje na walkę o pas, ale będzie musiał jeszcze na nią poczekać.

Mający sześć wygranych walk z rzędu w tym zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Neil Magny, Matt Brown i Carlos Condit, Demian Maia zapracował na pojedynek o tytuł mimo, że wielu fanom MMA nie podobał się styl jego walk przez co często był nazywany w komentarzach „plecakiem”.

Brazylijczyk będzie musiał jeszcze trochę poczekać na swoją szansę zdobycia tytułu, ponieważ UFC zakontraktowało już pojedynek rewanżowy między mistrzem Tyronem Woodley’em i Stephenem Thompsonem, który odbędzie się na gali UFC 209.

Demian Maia pokazał pełną klasę komentując zestawiony pojedynek.

„To już oficjalne, więc życzę wam wspaniałej walki i wierzę w to, że zwycięzca da mi taką szansę jaką obaj dostaliście.”

W odpowiedzi, Tyron Woodley stwierdził, że to Maia jest pierwszy w walce o tytuł i to on powinien walczyć o pas, a nie Stephen Thompson.

„Masz klasę człowieku i czekam, by dzielić Octagon razem z tobą. Na co warto zwrócić uwagę, to uważam, że to my powinniśmy teraz walczyć.”

3 thoughts on “Reakcja Demiana Mai na zakontraktowanie walki Woodley vs Thompson 2 i odpowiedź Woodley’a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *