Reakcja Cris Cyborg na wygraną Rondy Rousey na UFC 190

sherdog.com
sherdog.com

Mistrzyni wagi koguciej UFC Ronda Rousey udowodniła, dlaczego uważa się ją za najbardziej dominującego sportowca świata.

Na UFC 190 znokautowała Bethe Correię w zaledwie 34 sekundy. Cristiane „Cyborg” Justino oglądała walkę i była pod wrażeniem występu Rousey. Mimo, że „Rowdy” ma w perspektywie 3 walkę z Mieshą Tate, „Cyborg” nadal ma nadzieję na szansę detronizacji królowej octagonu:

„Dobra walka Hondy. Moja następna walka będzie w limicie 140 funtów, a potem mam nadzieję, że dostanę szansę aby dać fanom kobiecego MMA najbardziej brutalną walkę w historii!”

No cóż, według Rondy, zostały 2 lata na zorganizowanie ich walki.

5 thoughts on “Reakcja Cris Cyborg na wygraną Rondy Rousey na UFC 190

  1. No coz bladzia zwana ronda jest poprostu obsra przed cyborg i dlatego niechce limitu umownego a najsmiejsze jest to ze chciala walczyc z carrano ktora 6l nie walczyla a sama honda pewnie na roztrenowaniu wazy 80kilo gruba locha

  2. powiedzcie, czy jak kogos nie rusza kobiece MMA, to jest przyslowiowym „januszem”? Bo nie wiem czy mam sie z tym pogodzic, ze jestem 😉
    Widze, ze spora czesc user’ow sledzi kobiece MMA z zainteresowaniem, oznacza to (moim zdaniem) duza wnikliwosc w samo MMA i wrecz konserskie docenianie pewnych aspektow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *