Reakcja Conora McGregora na ogłoszenie pojedynku Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa na gali RIZIN 14

noticiasmmaenespanol.blogspot.com

Ogromnym zaskoczeniem było ogłoszenie pojedynku Floyda Mayweathera z Tenshinem Nasukawa na grudniowej gali RIZIN 14. Wśród wielu komentarzy na temat tej walki jest również komentarz Conora McGregora.

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor wydaje się być również zaskoczony ogłoszeniem pojedynku między legendą boksu i młodą gwiazdą japońskiego kickboxingu. Początkowo mogło się wydawać, że to jakiś żart, ale oficjalne komunikaty i pojawienie się Mayweathera na konferencji prasowej RIZIN rozwiały wątpliwości. Jak się okazuje dojdzie do walki oznaczanej często w mediach społecznościowych tagiem #27vs50 , ale nie chodzi tutaj o rekord zwycięstwKhabiba Nurmagomedova. Niepokonany Floyd Mayweather (50-0) stanie bowiem w ringu do pojedynku z niepokonanym Tenshinem Nasukawą (27-0).

W całej tej sprawie nie mogło zabraknąć komentarza Conora McGregora, który w sierpniu 2017 roku zadebiutował w boksie właśnie w starciu z Floydem Mayweatherem z którym przegrał przez TKO w 10 rundzie. Irlandczyk w swoim stylu skomentował zapowiadaną walkę oraz strój w jakim Mayweather pojawił się na konferencji prasowej.

„Czy to dres czy ubranie do sauny, Floyd haha wtf. W Tokio jest aż tak gorąco, czy co to za historia? Zmiany klimatu to nie żarty, a niech mnie hahah.

Co się tutaj k**a dzieje? Kim jest ten mały ku*as obok ciebie? To jakieś szalone gówno. Jak z Godzin Szczytu 5 lub coś takiego. Chris Tucker i Jackie ku**a Chan wracają. Kur***ko genialne. Jesteś szalonym małym draniem, Floyd. Dobra robota. Nie żartuję. Je**ć to.”

Gala RIZIN 14 odbędzie się 29 grudnia w Saitama Super Arena w Saitama w Japonii. Zasady tego pojedynku nie zostały jeszcze dokładnie określone, ale mówi się o walce bokserskiej 3×3 minuty w rękawicach od MMA.

One thought on “Reakcja Conora McGregora na ogłoszenie pojedynku Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa na gali RIZIN 14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *