Rashad Evans podgrzewa atmosferę!

(foto:  mmafrenzy.com)

Rashad postanowił odgrzać wojnę pomiędzy nim a Rampagem. Ostatnio użył swojego Twittera do zamieszczenia uszczypliwych komentarzy o Quintonie Jacksonie – swoim przyszłym przeciwniku.

Ciąg dalszy w środku.

Pokazuje Twitter Rashada

 

  

Pokazuje Twitter Rampage

 

W skrócie. Rashad pisze na swoim Twitterze, że miał walczyć z Rampagem 12 grudnia, ale to nie interesowało Quintona (stchórzył). Następnie dodaje, że sprawdzi jego ducha walki podczas nadchodzącej walki. Na końcu pisze, że już nie będzie dokuczał Quintonowi bo nie chce żeby Dana zadzwonił do niego z informacją, że Rampage znów się wycofał.

Rampage na swoim Twitterze pisze: „Śmieszy mnie, że Rashad uważa, że to przez niego wycofałem się z walki 12 grudnia”

 

Rampage i Evans zaczęli wojnę na UFC 96, po tym jak Rampage pokonał Keitha Jardina, kolege z drużyny Evansa. Wtedy Dana mianował ich trenerami TUF 10. Podczas programu panowie w każdym odcinku skakali sobie do gardeł.

Po programie Rashad miał walczyć z Jacksonem, ale Ramage postanowił poświęcić się odgrywaniu głównej roli w „The A-Team”, a później ogłosił, że zrywa z MMA.

Po nakręceniu większości filmu Rampage zmienił zdanie i ogłosił, że chce walczyć z Rashadem. Dana zapowiedział ich walkę na UFC 114 na 29 maja.

Fani Rampagea obawiają się o ducha walki swojego idola, ale on zapewnia wszystkich, że jego serce będzie na miejscu podczas walki i że Rashad będzie musiał zrobić to samo.

2 thoughts on “Rashad Evans podgrzewa atmosferę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *